Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy az életembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy az életembe egyszerűen nem fér bele egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Van barátom, de sok. Annyi mindennel foglalkozom, iskola, hobbi (azt is versenyszerűen csinálom), barátok. Ha ütköznek ezek a programok, akkor kb 50-50%-ban választom a barátomat, illetve a másik programot. És mégis, a barátomnak ez kevés, úgy érzi, mindig őt mellőzöm. Nem így van. Az tény, hogy ő az iskolán kívül mást nem csinál és valószínűleg, nem is érti meg, hogy nem tudok sok felé szakadni. Néha van, hogy kimerülök, konkrétan szédülök az álmosságtól/fáradtságtól és ma volt a második ilyen alkalom, hogy megkértem, hogy halasszuk el pár nappal, mert egyszerűen kimerültem. Most hatalmas balhé lett megint. Feladtam... Néha úgy érzem, nekem az életembe nem fér már bele egy párkapcsolat, nincs annyi időm és energiám és sajnos a barátom ezt nem tolerálja.

18


2016. szept. 29. 17:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Bizony itt az érzelmeiddel van a gond! Ha szerelmes lennél fontos lenne a srác és alig várnád, hogy találkozzatok! Ezért puffog ő! Mert annyira nem érdekled, hogy időt szánj rá.


26/N

2016. szept. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
*érdekel
2016. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Van. Aztán ha mégis beújjítasz egyet, akkor jön a folytonos sértődés, hogy miért nem találkoztok eleget? miért vagx mindig fáradt? stb.
2016. szept. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!