Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg csak felfújom? Őszinté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak felfújom? Őszintén, nektek nem esne rosszul?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a párommal lassan két és fél éve vagyunk együtt. Kb másfél éve dolgozik sofőrként, igy csak hétvégente tudunk együtt lenni, esetleg ha hétközben úgy esik,hogy itthon alszik egy napot, akkor is együtt voltunk.

Nem akarok sokat irni, de annyit muszáj még, hogy életem egyik legjobb döntésének éreztem őt, úgy voltam vele egész végig, hogy végre valaki, aki viszont szeret és neki is fontos a család, hogy legyen egy társa akivel mindent átélhet.(nekem mindig is ez volt a vágyam)


Most nemrég szabadságon volt, viszont csak az estéket tölthettük együtt, mivel nyárimunkáztam.

Ez az utolsó hetem itthon, jövőhéttől egyetemre megyek, eléggé messze, igy a találkozásank száma is a felére fog csökkenni.

Ez elszomorit, de úgy gondoltam,hogy ahogyan csak lehet kifogjuk használni az időt. Ezt reméltem a tegnap este is, mikor hazaért, reggel kellett volna továbbmennie, gondoltam csak eljön hozzám, legalább együtt alszunk.

De nem igy lett, hazament és otthon aludt. Előtte felhivott,hogy otthon van és fekszik le... Kérdem, akkor nem jön hozzám? Az volt a válasza,hogy fáradt és reggel indul.


Nekem ez a kifogás eléggé szarul esett, hisz amig telefonáltunk simán eljött volna és aludhattunk volna, csupán 5 kmre lakik.(Én nem tudtam menni, mivel gyalog eléggé veszélyes a környék éjszaka pláne nem járható, autónk pedig ideiglenesen nincs)


Ha én ritkán lennék itthon, és lenne egy éjszakám, biztosan vele tölteném, legalább legyek addig is mellette. Vagy csak én vagyok ezzel igy?

Meg azt is mondta, hogy úgyis volt itthon egy hetet.... oké itthon volt, de ezután sokkal kevesebb időnk lesz, reméltem legalább addig kihasználjuk, és legalább akkor találkozunk ,ha itthon van.


Sértettnek érzem magam...vagy túl önző vagyok? Nem tudom hogyan kezeljem a helyzetet, remélem érkezik tőletek pár hasznos tanács és rájövök hogy jogos vagy sem?! :(


2016. szept. 29. 21:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Megmondta, hogy faradt. Reggel indult is tovabb. Ezen mit nem lehet megerteni? Nekem is volt egy ilyen parkapcsolatom. Mi kb. 2-3 kmre laktunk egymastol, de gyakorta volt hogy faradtan ertem haza es utana masnap koran mar mennem is kellett dolgozni, o meg nekiallt hasonlokepp hisztizni, hogy de miert nem megyek at. Hat, azert mert faradt vagyok, ledoglottem, nincs kedvem osszecihelodni hogy mashol aludjak, amikor koran reggel ugyis mennem kell. Ennyi. Ez nem kifogas. Felesleges ezen hisztizni. A legrosszabb amikor nem hagyjak pihenni az embert.


21/N

2016. szept. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Költőnő? ***** válasza:
89%
Otthon, egyedül jobban tud pihenni. Sofőr. Tehát nem csak magáért tartozik felelősséggel. Igen, felesleges hiszti.
2016. szept. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Nekem az a véleményem, ott lett volna helye melletted. Bár, a mai fiatalok, pillanatok alatt elfáradnak.
2016. szept. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%

neked fontosabb ő, mint te neki

nekem biztos nem kéne ilyen pasi

párommal szeretünk együtt lenni, nincs ilyen, hogy ki fáradt, ki nem

pedig mi is felelősségteles munkát végzünk, ráadásul ahogy értem, sokkal idősebbek vagyunk nálad

2016. szept. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az jobb lenne, ha fáradtan, kialvatlanul másnap balesetet okozna?
2016. szept. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó és mitől fáradna el, a barátnőjétől? Akkor ne csináljon soha semmit, mert hátha balesetet okoz.
2016. szept. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan hosszú és jelentéktelen volt, hogy nem olvastam végig. Nagyjábol annyit ragadtam ki ő fáradt volt, te meg megtetted volna érte fordított esetben...

Hát na ez van nem mindenki egyforma.

2016. szept. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Ha csalàdja lessz gyerek akkor is fàradt lessz !Mégis mit gondol hogy néha néha eggyütt alszotok mikor a kedve tartja még ha fàradt is melozik és mindenki megy a maga útjàra !?Am meg az is lehet hogy neheztel hogy elméssz egyetemre és elbizonytalanodott és alàbb hagyott a kezdeti lelkesedése és inkàbb egyedül depizik és gondolkodik hogy hogyan tovàbb!Ha szeret akkor nem hagy egyedül ha nem akkor szépen lassan abba maradnak a talàlkozàsok !
2016. szept. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Fáradt ez duma.... letudott volna menni 5km 3p kocsival ez duma ha akarok valakit látni megyek esőben szélben fagyban ;) mondj le talit mensi utan mikor várja a szexet kifog fakadni ha nem dughat 😂😂😂 ennyi
2016. szept. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Beviz Elek ***** válasza:
97%
Lehet hogy csak kifogás, de ettől függetlenül nem biztos hogy baj van a kapcsolattal, a többi részét kellene ismerni. Én is sokat dolgozom, engem is hiányol a párom, de néha jól esik a nyugalom. Lemegy a napi robot, változó sűrűséggel hazajutok, ha van 5-6 órám az ébresztőig akkor a zuhany után egy gyors numera, majd becsukom a szemem és már hulla fáradtan kelhetek is. Néha kifejezetten jól esik ha 1 hétig nincs mellettem és a heti robot után hétvégén nem a nyaggatást hallgatom hogy mit kell csinálni/hova menjünk, hanem pihenhetek. Ez nem feltétlenül jelenti hogy baj van, egyszerűen a munka, az egyéb teendők és a barátnő mellett néha másra is kellene idő (hobbi, relax, stb)
2016. szept. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!