Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg csak felfújom? Őszinté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak felfújom? Őszintén, nektek nem esne rosszul?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a párommal lassan két és fél éve vagyunk együtt. Kb másfél éve dolgozik sofőrként, igy csak hétvégente tudunk együtt lenni, esetleg ha hétközben úgy esik,hogy itthon alszik egy napot, akkor is együtt voltunk.

Nem akarok sokat irni, de annyit muszáj még, hogy életem egyik legjobb döntésének éreztem őt, úgy voltam vele egész végig, hogy végre valaki, aki viszont szeret és neki is fontos a család, hogy legyen egy társa akivel mindent átélhet.(nekem mindig is ez volt a vágyam)


Most nemrég szabadságon volt, viszont csak az estéket tölthettük együtt, mivel nyárimunkáztam.

Ez az utolsó hetem itthon, jövőhéttől egyetemre megyek, eléggé messze, igy a találkozásank száma is a felére fog csökkenni.

Ez elszomorit, de úgy gondoltam,hogy ahogyan csak lehet kifogjuk használni az időt. Ezt reméltem a tegnap este is, mikor hazaért, reggel kellett volna továbbmennie, gondoltam csak eljön hozzám, legalább együtt alszunk.

De nem igy lett, hazament és otthon aludt. Előtte felhivott,hogy otthon van és fekszik le... Kérdem, akkor nem jön hozzám? Az volt a válasza,hogy fáradt és reggel indul.


Nekem ez a kifogás eléggé szarul esett, hisz amig telefonáltunk simán eljött volna és aludhattunk volna, csupán 5 kmre lakik.(Én nem tudtam menni, mivel gyalog eléggé veszélyes a környék éjszaka pláne nem járható, autónk pedig ideiglenesen nincs)


Ha én ritkán lennék itthon, és lenne egy éjszakám, biztosan vele tölteném, legalább legyek addig is mellette. Vagy csak én vagyok ezzel igy?

Meg azt is mondta, hogy úgyis volt itthon egy hetet.... oké itthon volt, de ezután sokkal kevesebb időnk lesz, reméltem legalább addig kihasználjuk, és legalább akkor találkozunk ,ha itthon van.


Sértettnek érzem magam...vagy túl önző vagyok? Nem tudom hogyan kezeljem a helyzetet, remélem érkezik tőletek pár hasznos tanács és rájövök hogy jogos vagy sem?! :(


2016. szept. 29. 21:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én csak azt az egyet nem értem, miért nem éltek együtt ennyi idő után?

Ha csak nem gyerekek vagytok, akkor jobb lenne együtt élnetek.

2016. szept. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Igazából én teljesen megértem, pedig nő vagyok. Ha ott van a másik, és szereti, akkor mindenképp foglalkozni fogok vele. Akármikor megébred éjjel, felkelek vele, mert észreveszem, ha kimegy mellőlem a wcre, vagy vízért. Sokkal nyugtalanabbul alszom, mert folyton figyelek rá. Elalvás előtt meg persze pár szó beszélgetés, szeretgetés. Nem beszélve arról, hogy indulás előtt össze is kell cuccolni. Reggel pedig itthon sokkal nyugodtabban tudok összekészülni indulás előtt, hiszen nem vendég vagyok, nem kell felkeltenem, hogy kiengedjen, vagy keresgélni a nekem adott kulcscsomón, hogy akkor most melyik-melyik.

Összességében tényleg macerásabb, kimerítőbb, mint otthon aludni. Plusz én az a típus vagyok, akinek kell néha idő, hogy egyedül legyel, és feltöltődjön. Nem azért, mert nem szeretem a másikat.

Persze, ez nyilván más lesz, ha együtt élnék valakivel a közös albérletünkben, lakásunkban. De amíg ez nem így van, addig körülményes átmászkálni, ha hulla vagyok a melótól.

2016. szept. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha valaki sofőr, vagy nehézgépkezelő az nem tréfadolog. Nézzetek már utána mennyi idő/pénz papírt szerezni, ha baleset van akkor ő a felelős, szarik rá a bíróság ha fáradt volt pihenhet a sitten ha haláleset van, meg elveszik a papírjait pár évre és ezáltal a kenyerét is. Haverom benne volt egy balesetben buszsofőrként (megcsúszott) 3 ember meghalt, leültették 2 évre és elvették a jogsiját 5 évre. Munkára alkalmas állapotban volt, nem volt fáradt. A kaki így is beüthet, fáradtan nő az esély. Ha lesittelik, akkor még fele annyit se látnád. Nyugi 10 évnél tovább nem nagyon maradnak a szakmában, de azt döntsd el, hogy ez neked ok, vagy nem ok. Ha meg ok akkor ne hisztizz.
2016. szept. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Azthiszem rendesen megmostátok a fejem és tisztábban látok, nem fogok ebből ügyet csinálni.

Amúgy mensis időszakban vagyok, tudom nem kifogás, de lehet ez is rájátszott arra, hogy extra érzékenyen érintett a dolog.

2016. szept. 30. 13:43
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk gyerekek, de én még tanulok, nincs állandó munkám, amiből rezsit tudnék fizetni. Ő keveset van itthon, nem lenne értelme különköltözni még, majd mikor nekem is állásom lesz, és normális család tudunk lenni...
2016. szept. 30. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!