Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén, ezt hogy higgyem el? Ti mit tennétek? :o

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy a párommal minden nagyon tökéletes, és a problémáink 90%át egy nő teszi ki.

Mikor összejöttünk, mondta,hogy van egy lány haverja, akivel elég jól elvoltak, de az kiköltözözz külföldre, egyszer meghivta magához egy hétig, és milyen szuper volt, tartozik neki ezért. Mióta külföldön van, ritkábban beszéltek.

Először azthittem ennyit még eltudok fogadni, habár nem hiszek a fiú-lány barátságban.Egész addig, amig megláttam milyen stilusban beszélnek egymással. Minden második mondatban puszi, 'drága ' stb kifejezések.


Eléggé felbosszantott és rosszul esett, de mindig megnyugtatott,hogy neki nem jelent semmit, a lánynak ilyen a stilusa, mindenkivel ilyen stb... Aztán annyiban maradtunk, hogy nem fognak beszélni gyakran, és még abba is beleegyeztem,hogy amikor hazajön találkozhatunk vele-pedig nagyon nem szeretném-


Aztán amit nagyon nem tudok elhinni: Csajnak szülinapja van, látom a barátom nézi a telefonját, a beszélgetés volt elől a csajjal. Üzenetben köszöntötte fel, puszit is küldött.

A köszöntéssel nem lett volna semmi baj, ha nyilvánosan ir neki is , mint minden egyes barátjának szokott.

Erre azt mondta,hogy ő pedig az üzenőfalára irt, legalábbis oda szándékozta, nem tudja hogyan rakta át a telefon a Messengerbe... kérdem és a puszival mi van? "Az NEM is puszi!" válaszolta.

Ez mi akkor? [link]

Erősködik,hogy higyjem el, de valahogy nehezemre esik.

Tudom igy kivülről óvodás dolognak tünhet, de nekem sokat jelent és remélem érkeznek normális válaszok.

Nem is ez zavar a legjobban, hanem hogy talán hazudik?

Ti eltudnátok hinni?


2016. okt. 1. 19:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is hazudik, és ez az, ami engem is zavar.
2016. okt. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Márpedig ez puszi!
2016. okt. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

ugye-ugye.. :( Esküdözik, hogy nem üzenetben akarta, és az nem puszi.

De akkor mit csináljak?:(

2016. okt. 1. 20:02
 4/29 anonim ***** válasza:
71%
Megmondom őszintén, nekem nem kellene egy ilyen barátnő mint te, aki állandóan ilyeneket les. Viszont teljesen igazad van, mert bár nem ismerem a barátodat, nem normális amit vele csinál és könnyen megeshet hogy megcsal egyszer ("véletlenül megtörtént"). Én is férfi vagyok, annyi különbséggel hogy ilyen esetben nagy ívben kerülném az ilyen szituációkat, vagy úgy csinálnám hogy esélye se legyen a kiderülésnek. Utóbbi esetben hányingerem lenne magamtól.
2016. okt. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
50%
#3 Ha már felmerült benned ez a kérdés, legyen erőd hogy megadd neki a választ, és keress valakit aki megbecsül és meghallgat.
2016. okt. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
25%
3: Döntsd el, hogy együtt tudsz-e élni ilyen érzelmi bántalmazással (a hazugság érzelmi bántalmazás). Ő megváltozni nem fog.
2016. okt. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a francba lehet összetéveszteni egy üzenőfalat a messengerrel? Mindkettő külö-külön alkalmazásban van a telefonon... Egy hazugság.

Ez az emoji meg puszi. Két hazugság.

Ráadásul egy nővel kapcsolatban, akivel akkora nagy barátok. Hát kérdező, te tudod, én többet nem hinnék neki.

2016. okt. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
38%

Egyrészt nevetséges ez az egész szöveg- ne haragudj. Én nem hisztiznék ilyesmin, ha meg zavarna, akkor megbeszélném a párommal, hiszen együtt vagyunk, tudnunk kell megbeszélni és kezelni a dolgokat.

Az igaz hogy nem lehet összetéveszteni az üzenőfalat a messengerrel de lehet hogy azért mondta mert észrevette rajtad hogy nem bírod elfogadni a barátságukat. Te nem hiszel benne, legyen. De ha nincs alapja a féltékenységednek akkor Te fogod megütni a bokád a végén. Én mindenképp megbeszélném Vele.


19/L

2016. okt. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
64%
Teljesen hülyének néz. Alapból nem hiszek a fiú-lány barátságban, ezért nem kezdek olyan pasival aki erről másképp vélekedik. Felesleges konfliktus. Ez meg amit itt megy a pasid és a csaj között egyáltalán nem csak barátság. Csak nevetni szoktam az ilyen face-es sz.arságokon, de ennyire hagyod magad hülyének nézni ? De igazából részlet kérdés hogy mit és hová akart küldeni.
2016. okt. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
Hazudik, mert nem akar veled szakítani, tehát szeret téged.
2016. okt. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!