Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket mennyire zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavar ha a párotok más nővel flörtöl, mi az ami még belefér?

Figyelt kérdés
6 éve együtt vagyok a 9 évvel idősebb párommal, 3 éve együtt is élünk, de már egyre kevésbé tudom elviselni hogy folyton interneten flörtölget a kolléganőivel. Hiába mondom neki hogy ez engem zavar, hisz mindenki tudja, hogy kapcsolata van, mégsem tud lemondani erről és nem is igazán tudja megmondani miért csinálja. Egy ideig azt hittem ez csak játékos egónövelés, de már képet is cserélt az egyikkel és arról irogattak egymásnak hogy hol szexelnének... Azóta új munkahelyen van de még mindig nem tudok megbízni benne.
2016. okt. 4. 11:40
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, egy "szóval" több lett :-)
2016. okt. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
88%

Nézd, én se vagyok híve az azonnali minden pöccre való szakításnak, de azért a lof.sznak is van vége...


Oké, értem, a barátod kedves veled meg törődő, bizonyára nem véletlenül szereted. De ettől még nem mentesül az alól, hogy csak azért nem dugott még félre, mert nem mondtál még arra is áment. Vannak olyan férfiak is, akik flörtölgetés nélkül is tudnak kedvesek lenni...


Beszélnék vele, hogy döntse el mi a fontosabb te vagy a flörtölés, mert a kettő együtt nem megy. Ha pedig tovább csinálja, akkor te is tudod, hogy döntött. Nem számít mit fog mondani, mert ezt nem szavakkal hanem tettekkel kell igazolni.

2016. okt. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Nos volt már hogy megkérdeztem, nem akar-e inkább virágról virágra szállni egy kapcsolat helyett, de mindig azt mondta hogy nem. Nem rég tartottunk egy hét szünetet és utána már elbizonytalanodott, hogy mi is kell neki, a teljes szabadság vagy a kapcsolat...Nem csalt meg a szünet idején, de tetszett neki, hogy társaságban lehet, szórakozhat és maga szervezheti meg a napját. Eddig azért maradtam mellette, mert mindig hittem hogy más lesz de az ilyen férfiak valószínűleg senki kedvéért nem változnak meg. Szerintem csak ő is fél magának bevallani,hogy nem bírja az elköteleződést.
2016. okt. 4. 12:53
 14/35 anonim ***** válasza:
86%
"...tetszett neki, hogy társaságban lehet, szórakozhat és maga szervezheti meg a napját." - ha ezt egy kapcsolatban nem teheti meg, akkor itt sokkal nagyobb gondok vannak, mint a flortolgetes.
2016. okt. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Megtehetné, csak nem teszi. Mindkettőnknek kevés barátja van, ezért is mondtam hogy nem csak párként, hanem barátként is fontos nekem. A szünet hetében egy ismerős révén őt befogadták, hogy legyen hol laknia, így nem volt egyedül, volt társasága. Sajnos nekem nem, így abban az egy hétben csak azon rágódtam, vajon jut-e vmi döntésre, hogy mit is szeretne...Nem gondolom, hogy egy korlátozó, házisárkány lennék, ezért sem értem hogy egy férfi fejében miért az a tévképzet áll, hogy egy kapcsolat az egyenlő a börtönnel...És nem egy 18 éves férfiról ebszélünk, hanem 33.
2016. okt. 4. 13:12
 16/35 A kérdező kommentje:
De biztos túl nagyok az elvárásaim, hogy hat év után szeretnék valami közös célt látni, amiért érdemes küzdenünk együtt.
2016. okt. 4. 13:13
 17/35 anonim ***** válasza:
28%
Valoszinuleg azert, mert meg a napjat sem szervezheti meg egyedul, akkor nem csoda, hogy menekulni akar, es nem akar meg tobb elkotelezodest veled (valoszinuleg innen ered a flortolgetes is, mert tul gyava a valodi lepeshez, de megszokasbol beleragadt ebbe a kapcsolatba veled).
2016. okt. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Igen, lehet bűnbakot keresni, valóban két ember kell ahhoz hogy vmi elcsússzon, csak hogy ez a flörtölgetés már akkor szokása volt, mikor megismerkedtünk. Akkor azt gondoltam, hogy majd ha komolyabbra fordul a dolog, biztos érzékeli, hogy mérsékelni kéne és hogy egy párkapcsolat néha kompromisszumokkal jár. Nem hiszem, hogy olyat várnék el, ami teljesíthetetlen lenne. Nem várom el, hogy mindig velem legyen, nem szervezem meg a napját (mindketten dolgozunk, én tanulok is). Ha ő maga sem képes megmondani, miért csinálja, akkor én sem tudom, min lenne érdemes változtatni sajnos.
2016. okt. 4. 13:31
 19/35 anonim ***** válasza:
0%
Az en ferjem feszbukon ismeros nok kepei ala kommentelget, de csak ilyen "jol nezel ki, jol all ez a haj, wow" es ehhez hasonlo dolgokat. Nem erzem ugy h okom van felkapni a vizet tekintve h en is bokolok a haverjaimnak.
2016. okt. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
69%
Nem nagyok az elvárásaid, ha egy ilyen emberrel vagy együtt! Szexről beszélget más nőkkel, majd mikor megemlíted h ez neked nem tetszik nemhogy abbahagyná, hanem titokban folytatja. Arra sem vennék mérget h nem csalt még meg!
2016. okt. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!