Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket mennyire zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavar ha a párotok más nővel flörtöl, mi az ami még belefér?

Figyelt kérdés
6 éve együtt vagyok a 9 évvel idősebb párommal, 3 éve együtt is élünk, de már egyre kevésbé tudom elviselni hogy folyton interneten flörtölget a kolléganőivel. Hiába mondom neki hogy ez engem zavar, hisz mindenki tudja, hogy kapcsolata van, mégsem tud lemondani erről és nem is igazán tudja megmondani miért csinálja. Egy ideig azt hittem ez csak játékos egónövelés, de már képet is cserélt az egyikkel és arról irogattak egymásnak hogy hol szexelnének... Azóta új munkahelyen van de még mindig nem tudok megbízni benne.
2016. okt. 4. 11:40
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
0%
10# hát ezzelbsebdicskednék.
2016. okt. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
46%

Egyáltalán nem fér bele a kapcsolatba. Lehet, hogy 6 évet nem kellemes kidobni, de mit akarsz?

-Folytatni, mintha mi sem történt volna?

-Hozzá menni feleségül, és tovább úgy tenni, mintha mi sem történt volna?

-Szülni neki néhány gyereket, ő meg addig szexelhetne a többi nővel?


Válassz!! Ez egy öreg, éretlen kamasz. Nem tudja, miért teszi? Vagy nem köti az orrodra!! LÉPJ LE AMÍG NEM LESZ TÚL KÉSŐ! Így is sokáig maradtál. Keress egy igazi férfit. Ez csak egy éretlen kan.

2016. okt. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nem fér bele egy kapcsolatba a flörtölés. Mással szexről beszélgetni meg még úgyse.
2016. okt. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az egyik kommentelő írta hogy a tettek bizonyítanak. Most erre várok, bár valószínűleg ha eddig nem akart változni nem most fog. Én is azt érzem hogy éretlen a párkapcsolatban, pedig az élet egyéb területein megfontolt. Nehéz döntés lesz, még ha kívülről egyszerűnek is tűnik.
2016. okt. 4. 15:40
 25/35 anonim ***** válasza:
Az enyhe flört még belefér nálam nőként, bókok, kacarászás, egymás húzása határokon belül. De ha már sikamlósabb dolgokról beszélnek, tapiznak, túlmegy egy határon a szemezés, az már a legenyhébb megnyilvánulásnál is kuka... és a hol szexelnének messze a durvábbak között van ilyenekből is :(. Ez a pasas nem tisztel téged. Ne legyél ennyire kishitű és kapcsolatfüggő, könyörgöm, hogy bizonytalanságodban még azt keresed, a te hibád-e, hogy nem tudod tolerálni :(. Ez a pasas kihasználja azt, hogy bizonytalan vagy, és tűrsz, mint a 6x megrúgott kiskutya, aki még hetedszerre is törleszkedik a gazdi lábához...
2016. okt. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Oke flortol, de megis konkretan mit csinal flort cimszo alatt?
2016. okt. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Olyanokat irogat kolléganőinek facebook üzebetben hogy de szép kerek popsid van, milyen szexi vagy, villants valamit a lábadból, ezutóbbi eredménye volt a pendrivera mentett intim kép is a csajról..
2016. okt. 4. 21:02
 28/35 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez már nem a flört kategória
2016. okt. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

26-os vagyok


Igy mar ertem, hat ez iszonyu gaz liberalis vagyok, de ez nalam kiverne a biztositekot pedig ritkan akadok ki. En beszelnek vele h ezt vagy abbahagyja, vagy pedig ennyi volt de az kizart h csendben turjem, hogy masoknak beszol (ez nem flortoles).

2016. okt. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Ráadásul nem tartom magam egy csúnya nőnek, de ezek a dolgai rombolják az önbizalmam. Többnyire középkorú nőknek ír, olyan is volt akinek már gyerekei vannak. Nem tudom ők mitől többek vagy jobbak, mint én. Azt mondja nála ez inkább vadászösztön, nem akar többet csak egónövelés.
2016. okt. 4. 21:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!