Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket mennyire zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavar ha a párotok más nővel flörtöl, mi az ami még belefér?

Figyelt kérdés
6 éve együtt vagyok a 9 évvel idősebb párommal, 3 éve együtt is élünk, de már egyre kevésbé tudom elviselni hogy folyton interneten flörtölget a kolléganőivel. Hiába mondom neki hogy ez engem zavar, hisz mindenki tudja, hogy kapcsolata van, mégsem tud lemondani erről és nem is igazán tudja megmondani miért csinálja. Egy ideig azt hittem ez csak játékos egónövelés, de már képet is cserélt az egyikkel és arról irogattak egymásnak hogy hol szexelnének... Azóta új munkahelyen van de még mindig nem tudok megbízni benne.
2016. okt. 4. 11:40
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

22-s vagyok. azt hiszem keményen fogalmaztam ott, de tartom a véleményem. Itt nem nagyon tudsz érdemi dolgot tenni a kapcsolatotokért. Értem a fájdalmad. (nő vagyok, 23 éve férjnél 8 gyerekkel, nem tökéletes, de működő,jó házasságban)

Azt hiszem itt a legtöbben jót akarnak neked. Biztos, hogy nagyon nehéz (6 év nem semmi), de itt lépni kell, ez a férfi megaláz téged és még csak nem is érti, mi bajod a dologgal.


Szép vagy fiatal, ne pazarold az időt és a fájdalmad rá. Beszéld meg egy jó barátnőddel, testvéreddel vagy anyukáddal, vagy akiben megbízol. Talán valaki a közvetlen környezetedből tud jó tanácsot adni és neked is könnyebb tőle elfogadni.

Adj magadnak időt és lehetőséget a valódi boldogságra.

2016. okt. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár barátaim nem nagyon vannak és a környezetem csak azt látja ha együtt vagyunk hogy kedves és tisztelettudó velem. Mikor a társaságában vagyok úgy érzem tényleg szeret, mondta hogy nem akar megbántani, szeretné, ha boldog lennék. Valószíneg tényleg nem érti miért zavar a dolog, gondolom csak a szexet tartja megcsalásnak. Egyébként ugyanezt a mintát látta otthon, egy megcsalás eredményeként született meg, ami persze tudom hogy nem lehet indok. Remélem egyszer sikerül dűlőre jutni a kapcsolatunkkal, mert tudom hogy ez nem mehet sokáig tovább.
2016. okt. 4. 22:35
 33/35 anonim ***** válasza:

"Valószíneg tényleg nem érti miért zavar a dolog"


Akkor ott komoly gondok vannak a fejben. Normális kapcsolatban nem írogatunk más embereknek arról, hogy hogyan tennénk magunkévá. Ráadásul el tudod képzelni, hogy ha a nő még küldött is magáról hivalkodó fotót a párod kérésére, akkor itt megállt a dolog?

2016. okt. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Nem ment tovább mert közbeléptem és mert szájhős. Mi is neten ismerkedtünk meg, ott az ember nagyobbat mer mint egyébként, élőben sokkal visszafogottabb ilyen téren.
2016. okt. 5. 07:49
 35/35 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy itt bárki bármit mond, láthatóan véded őt, mert szereted. Amíg viszont így van, nem fogod látni a fától az erdőt.
2016. okt. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!