Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy lánnyal akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy lánnyal akit már régóta ismerek de közölte hogy csak úgy megy bele ha lehet neki más is mert az én méretem neki túl kicsi. Van így értelme a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
16 cm a méretem. Tudom, nem valami nagy, de eddig nem volt gondom még miatta. Most akor ez így egy nyitott kapcsolat amit tőlem akar?

2016. okt. 5. 17:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
35%
*Tök komolytalan a csaj, és nem tudná és nem is akarná lekötni magát egyvalaki mellett.
2016. okt. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%
Szegény lány, ha egy 16 centis farok neki kicsi, akkor igazából még nem dugták meg úgy rendesen.. Intézd el egyszer úgy, hogy lábra se bírjon állni, aztán meg hagyd ott a francba.
2016. okt. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
27%

Te is dughatod. Akkor mi a baj?

V te szerelmi kapcsolatra gondolsz??? XD

2016. okt. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
77%

16 cm az nagyobb, az átlagnál. Hülyeséget beszél a csaj...


Viszont dugni meg szükségleteket-vágyakat kielégíteni lehet vele, szóval tartsd meg őt szerintem :)


És persze nézz más után közben te is!

2016. okt. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egy nőnek az orgazmushoz javarészt elég egy ujjperced, és a nyelved a farkad csak ráadás!

Tanulj meg jól ujjazni, nyalni.

2022. febr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!