Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen Mire jó?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel a párom irt sokáig én erre a csajra féltékeny vagyok a csaj le let tiltva mert a párom tudja hogy ez engem zavar a párom azt mondja hogy csak barátok semmi több és barátként szereti a csajt nem szerelemmel nekem ez fura nagyon. és most két napja fel let oldva újra a csaj :(
2016. okt. 5. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Let me love you :D
2016. okt. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálj ebből kimászni, nem tesz jó egy kapcsolatnak a féltékenykedés.Általában egy barát mindig barát, kapcsolat nem biztos, hogy olyan hosszú életű. Hagyj szabadlevegőt a párodnak, fontos, hogy ne üljünk mindig egymás nyakán. Hidd el, ha olyan úgyis megcsal. Nekem is van egy pár ellenkező nemű barátom, nem tűrném, ha ellenük beszélnének. (N)
2016. okt. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Ha az én párom ilyen helyesírással rendelkezne, én is valószínűleg mással beszélgetnék...
2016. okt. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozzál vele, ne vegyél róla tudomást, egyszerüen az ilyen ellen nem lehet tenni, mert ezt nem lehet tiltani, ha a párod akar vele beszélgetni akkor ugyis fog, de a végén minden kiszokott derülni. Tehát ha csak barátok akkor lehet most nagyon kitárgyalnak valamit, aztán meg nem lesz téma és abbamarad a barátság is, de ha a párod udvarol neki akkor az is kiderül.. Nagyon rossz helyzet mert ez minden embert megvisel, én se foglalkozom ilyenekkel, de engem is szivenütne, de én megprobálnék csendben maradni és figyelni mi fog ebből kisülni a végén.
2016. okt. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!