Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy rossz emberhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy rossz emberhez mentem hozzá!?

Figyelt kérdés
Most volt az esküvőnk két hónapja, már egy jó ideje viharos a kapcsolatunk. Másfél éve elkezdett kamionozni, persze nekem ezt nagyon nehéz volt feldolgozni , fel tudtam fogni , hogy miért csinálja , csak hát nő vagyok 25 éves, persze , hogy azt szeretném hogy többet legyek a szerelmemmel. A lényeg , hogy teljesen úgy érzem , hogy elhanyagol .. amikor haza jön nem foglalkozik úgy velem. Mindent meg ad, de nincsenek intim perceink együtt mint régen , nem konkrét a szexről van szó , hanem ölelés ,egy - egy puszi vagy csók napközben , amire nekem szükségem van, hogy ha már bevállaltuk ezt , hogy alig találkozunk akkor valahogy csak érezni kell hogy fontosak vagyunk a másik számára . Viszont a baj, hogy van egy férfi a munkahelyemre bejár akinek mar régóta tetszem, meg a férjemet nem is ismertem amikor bejárt , de sosem szerettem volna tőle semmit. Most mar néha várom mikor jön , ahogy rám néz, ahogy megszólít ... de ez mi ? Nem csalnam meg a férjem , elítélem az ilyen dolgokat , de mar ettől is lelkiismeret furdalásom van . Mit csináljak ?

2016. okt. 7. 00:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Szox vagy szöx.
2016. okt. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Igen anyóssal elek , kedves néha túlságosan is .. persze nem vagyok hülye , észre veszem , hogy ellenőriz . Nehéz fába vágtam a fejszet. Én vagyok a hibás , van egy pánikbetegségem is , azt is nehezen viselem . Sajnos sokszor a férjemen csattan , ezért is távolodik el szerintem tőlem .
2016. okt. 7. 15:14
 23/29 anonim ***** válasza:
Addig lépj, míg nincs gyerek, közös vagyon, utána nehezebb lesz.
2016. okt. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

"róbáljak mondani neki egy olyan munkahelyet itt Magyarországon amiből előrébb tudunk jutni"

Jópofa egy buta ember....megy szét a házassága, hova jut ő "előre"?

2016. okt. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Annyit mondok neked hogy belátható időn belül biztos nem fogja ott hagyni a kamionozást. Tudom mert én is külföldön dolgozom, 2 évet terveztem mikor neki indultam, 4,5 nél járok, és még tervezek 2-3 évet. Otthon felejtős a dolog főleg mikor külföldi bérről kell vissza állni a magyar valóságba, brrrr bele sem gondolok inkább. A fiatalságod el fog röpülni úgy hogy jobb idejében gondolkozni, megbeszélni vele hogy ez így nem fog menni.

Ha tényleg azt mondta hogy dönts te, szerintem nem nagyon van már miről beszélnetek. Ő döntött a külföldi munkát választotta, ez semmiképp sem nevezhető kompromisszumnak.

Nem akarom őt támadni mert nincs értelme, ezt hozta az élet, de ha viszont így nem megy akkor nem kell erőltetni!


Én elváltam, valószínűleg a távolság sokat rontott a házasságomon, de az is lehet ha otthon maradok akkor is elválok, mert mint az évek alatt kiderült sokmindenben nem egyeztünk. De pénz ide vagy oda, azt azért be kell látni, hogy ha az ember csak pár napra látja a párját egy hónapban, az nagyon nem is nevezhető házasságnak vagy párkapcsolatnak.

Én mindig azt mondom ha szóba kerül a válásom, hogy ezt dobta a gép. Meglévő információk, érzések, múltbéli dolgok alapján így döntöttem. Szarban benne maradni nagyon nincs értelme, egy életünk van, és ezt szeretnénk a társunkkal eltölteni.

2016. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Ne féljél drága! A félelem nem jó. Próbáld meg a rosszban is meglátni a jót! Sok szabadidős van, töltsd el hasznosan!
2016. okt. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Ettől is felek , hogy fiatalok vagyunk es csak úgy elszáll majd felettünk az idő , nem tudok majd szépre gondolni , csak arra mennyit szenvedtem ... de hogy lehet így szeretni egy embert ??
2016. okt. 8. 09:54
 28/29 anonim ***** válasza:
Inkább élj!
2016. okt. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Te nem azt az embert szereted, az ábrándjaidat szereted. Őt nem is tudod, mert itt sincs. Az meg azért akadály, lássuk be.
2016. okt. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!