Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy rossz emberhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy rossz emberhez mentem hozzá!?

Figyelt kérdés
Most volt az esküvőnk két hónapja, már egy jó ideje viharos a kapcsolatunk. Másfél éve elkezdett kamionozni, persze nekem ezt nagyon nehéz volt feldolgozni , fel tudtam fogni , hogy miért csinálja , csak hát nő vagyok 25 éves, persze , hogy azt szeretném hogy többet legyek a szerelmemmel. A lényeg , hogy teljesen úgy érzem , hogy elhanyagol .. amikor haza jön nem foglalkozik úgy velem. Mindent meg ad, de nincsenek intim perceink együtt mint régen , nem konkrét a szexről van szó , hanem ölelés ,egy - egy puszi vagy csók napközben , amire nekem szükségem van, hogy ha már bevállaltuk ezt , hogy alig találkozunk akkor valahogy csak érezni kell hogy fontosak vagyunk a másik számára . Viszont a baj, hogy van egy férfi a munkahelyemre bejár akinek mar régóta tetszem, meg a férjemet nem is ismertem amikor bejárt , de sosem szerettem volna tőle semmit. Most mar néha várom mikor jön , ahogy rám néz, ahogy megszólít ... de ez mi ? Nem csalnam meg a férjem , elítélem az ilyen dolgokat , de mar ettől is lelkiismeret furdalásom van . Mit csináljak ?

2016. okt. 7. 00:59
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Az én férjem nemzetközi kamion sofőr ... Biztosan van más választás , ő ezt látta a szüleitől. Most ha majd haza jön megbeszélem vele . Csak sajnos tudom mi lesz ennek a vége ...
2016. okt. 7. 05:17
 12/29 anonim ***** válasza:
58%
Hát jól látod, az esküvő előtt kellett volna ezt átgondolnod. Nálam ez nem működne, hogy nincs itt a párom soha. Annak való ez akinek nagyobb a szabadság igénye, el van egyedül is. Nem vagyok kaocsolatfüggő de nem azért mentem férjhez hogy egyedül legyek. El sem tudom képzelni hogy ne találkozzunk minden nap. Nekem szükségem van az intimitásra. Ha sémiképpen nem tudna itthon munkát találni a párom, akkor én is kimennék vele. A távkapcsolat nem kapcsolat számomra. Max.akkor ha megbeszéljük hogy 1-2 év és utána hazajön. Tudom meg kell élni de a pénz nem minden. Mondjuk habte is tudod magadról hogy ez nem játszik akkor bele se kellett volna bonyolódnod egy kamionossal.
2016. okt. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
28%
aki medvével hál, keselyűvel ébred. a kamionos a társadalom hulladéka többnyire.
2016. okt. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
7%
Ez a baj veletek nőkkel, mindig a törődésre vágytok:) Nem értem, a férfiaknak miért jó, hogy napokig elvannak egyedül, a nőknek pedig miért nem?
2016. okt. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Amikor elkezdtünk járni nem volt kamionos , ezért is volt nekem nagyon nehéz . Szerelmes voltam nagyon , hozza voltam szókva , hogy ha dologztam is de minden nap találkoztunk ...
2016. okt. 7. 08:11
 16/29 anonim ***** válasza:
80%

De mégiscsak volt több mint egy év kamionozás, mielőtt összeházasodtatok.

Tud valamit a fickó. Asszonyt beköltözteti anyucihoz, hogy véletlenül se nézhessen másfelé, közben ő meg éli világát valahol Európában.

2016. okt. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
79%

a legjobb lenne minél hamarabb elválni

nem akarlak megbántani, de mi a fenének mentél hozzá 2 hónapja, ha másfél év kamionozik

az ilyen pasinak nem való kapcsolat, maximum utcai prostik

2016. okt. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
14# ez baromság. A pasik is vágynak törődésre. Az én férjem sem tudna úgy kapcsolatban lenni hogy csak kéthetente találkozunk. Az a baj hogy ez általában csak duma hogy az ellentétek vonzzák egymást. Olyan párt kell találni akinek hasonlóak az igényei. Ez esetben a pasas láthatóan tök jól elvan, hisz különben nem csinálná, a kerdezőnek meg ez így nem felel meg.
2016. okt. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
77%

Házasok vagytok és te az anyósoddal élsz kettesben?

Nem csodálom, hogy hiányzik az életedből az intimitás, törődés. Ráadásul azt írod, hogy eltol magától, ha hozzábújsz, ez nagyon nem normális!

2016. okt. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Meg kell mondani neki, hogy nem külön-külön kell előre jutni, hanem társként együtt. Vállaljon itthon munkát, mond neki, hogy te is ezt fogod tenni. Majd így juttok egyről a kettőre. Ha ketten visztek haza 300k-t anyóséknak ottlakásra adtok 40-50 et akkor is 200 ezret fére tesztek 1 hónapba. Az 5 havonta 1 milla. 6-10 millióért már tudtok normális lakást venni. 3 éven bellül, ha 0ról kezditek a spórolást. Beszéljetek róla tervezzéek meg. Tekintve, hogy nemzetközi sofőr, bizonyára van pénzetek fére téve.
2016. okt. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!