Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátnője cuccait adta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnője cuccait adta nekem, mert megtalálta egy selejtezésnél. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Kabát, papucs, sapka...kiborultam. Szerintetek ez ízléses? Nem szóltam egy szót sem, mert le voltam sokkolódva. Kíváncsi lennék ki mit szólt volna a helyemben? Egyébként fél éve vagyunk együtt. eddig is spórolós volt, de most ezen kikészültem. (27/L)
2016. okt. 11. 09:00
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
jah 28-as...a saját zsebecskés szövegedre csak annyit te szerencsétlen, hogy bármibe lefogadom hogy többet keresek nálad, és a legtöbb nőtársam is. látszik a sóher szövegedből.
2016. okt. 12. 11:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!