Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátnője cuccait adta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnője cuccait adta nekem, mert megtalálta egy selejtezésnél. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Kabát, papucs, sapka...kiborultam. Szerintetek ez ízléses? Nem szóltam egy szót sem, mert le voltam sokkolódva. Kíváncsi lennék ki mit szólt volna a helyemben? Egyébként fél éve vagyunk együtt. eddig is spórolós volt, de most ezen kikészültem. (27/L)
2016. okt. 11. 09:00
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Jaj, köszönöm, el se tudom mondani mennyire jól esik, hogy más is ezen a véleményen van mint én:) meg is mosolyogtattatok:) Hát igen, már én sem tudom néha, hogy én vagyok túl hisztis, amit szeretnek a pasik hangoztatni (nem csak nálam...általában így tudják le, ha a párjuknak valami gondja van). ja és szeretném hozzá tenni, hogy fél év alatt egy szál virágot nem kaptam, semmit, 27 vagyok, és kezd elegem lenni a gyerekes, smucig hülye gyerekekből. ja, bezzeg a számítógépes játékokat azt szereti és költ is rájuk, ha kell! ja, ő 30 éves... (párizsiból is a legolcsóbbat veszi, mikor már szóltam, hogy én azt utálom, nem baj, ő továbbra is következetesen azt veszi)
2016. okt. 11. 10:51
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
volt egy exem, aki még a volt barátnőjének vett egy szoknyát, de az sosem hordta,be is volt csomagolva, tényleg új volt, és elhozta, hogy vegyem fel,meg hordjam! és nem adta végül oda, visszakérte! jobb is,nem akartam volna elfogadni, de ez is milyen már!
2016. okt. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: jaj nálam is így kezdődött,akkor kezdtem megvilágosodni, mikor félév eltelt és nem volt egy szál virág, se névnap, se semmi kis meglepetés! egy szelet csoki is jól esett volna!


Na azóta se adom már lejjebb inkább és vagyok egyedül!


Mellékesként megjegyzem, hogy ezen nem lehet változtatni, egyszerűen van akibe belenevelik ezeket az apróságokat, és van akiben egyszerűen NINCS meg és nem is lesz soha! Nem véletlen, hogy érdemes megnézni, hogy ki milyen családból jön.Elváltak-e a szülei, foglalkoztak-e vele, milyen a kapcsolatuk, másokkal hogy viselkedik. Egyszerűen gyerek még a többség.


Szerencsére meg tudom magamnak venni a dolgokat,amikre szükségem van, mindig is meg tudtam, nem is voltak nagy vágyaim, de tényleg 1-2 apróbb szerényebb ajándék jólesett volna. Szóval,aki nem ad szívből semmit,az olyan is!No thanks.

2016. okt. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Nekem is: jó munkám van, meg tudom venni magamnak amire szükségem van. ez nem arról szól, hogy én anyagilag szeretnék tőle függni. Nekem is kezdi befészkelni magát a fejembe az a gondolat, hogy inkább egyedül. Én mindig is úriemberre vágytam, nem pedig trógerekre, és talán most vagyok ott, hogy nem vagyok képes benne maradni egy olyan kapcsolatban, ahol az én igényeim el vannak nyomva. Eddig mindig ez volt. Mindkét előző kapcsolatomban ez volt, mindkettő több, mint 5 évig tartott. Nincs kedvem még 5 évet eltölteni egy fajankóval.
2016. okt. 11. 11:03
 15/31 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem 6 hónap már bőven elég arra, hogy eldöntsd kivel akarsz lenni és kivel nem.Megéri-e tovább pazarolni az időt, vagy sem...
2016. okt. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Így van...nagyon így van.
2016. okt. 11. 11:39
 17/31 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége egyszerűen elvan a kis saját világában, nem figyel másokra még ha ez az ember a párja. Mondjuk megértem, nekem olyan a természetem h figyelek, de ha nincs benne az emberben nagyon nehéz rávennie magát a változtatásra (sőt többnyire nem is tud róla h rossz az amit csinál).
2016. okt. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
én biztos vagyok benne, hogy ő neki fogalma nincs róla, hogy ez nekem bunkóságként hatott, és kiborított. ő ezt kedvességnek szánja. én meg egyszerűen nem tehetek róla, hogy kiborulok tőle, mert nekem annyira de annyira hiányzik egy kis kényeztetés, erről sem tehetek. egyszerűen lehangol és felháborít, hogy nem érzékeli a helyzet fanyarságát
2016. okt. 11. 12:47
 19/31 anonim ***** válasza:

"egyszerűen lehangol és felháborít, hogy nem érzékeli a helyzet fanyarságát"


Jah tudom miről beszélsz, de hát senki sem tökéletes. Akárkit választasz mindig lesznek hibái, amikről sokszor nem is tud, vagy ha felhozod jelentéktelennek tekinti mert számára egyáltalán nem tűnik fontosnak, nem érti neked miért fontos. Ha téged ez ennyire zavar, akkor nem illetek össze.

Am nekem a hiszti a gyenge pontom utána a smucigság. Nem tudnék olyan nővel lenni aki állandóan nyavalyog. Neked úgy látom romantikusabb alkat kell.

2016. okt. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
19-es: igen, igen. nem vagyunk egyformák. hát igen, durva, de nem vagyok képes ezen túllendülni. lehet, hogy egészen egyszerűen nem illünk össze, ahogy mondod.
2016. okt. 11. 13:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!