Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátnője cuccait adta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnője cuccait adta nekem, mert megtalálta egy selejtezésnél. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Kabát, papucs, sapka...kiborultam. Szerintetek ez ízléses? Nem szóltam egy szót sem, mert le voltam sokkolódva. Kíváncsi lennék ki mit szólt volna a helyemben? Egyébként fél éve vagyunk együtt. eddig is spórolós volt, de most ezen kikészültem. (27/L)
2016. okt. 11. 09:00
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
"Nem tudnék olyan nővel lenni aki állandóan nyavalyog" --inkább tűrjon csöndben, tudom:)
2016. okt. 11. 13:29
 22/31 anonim ***** válasza:

Szerintem iszonyat nagy taplóság volt a részéről. Értem, hogy spórolós, de azért ne ezen spóroljon már valaki!

Remélem, ha akkor nem is, utólag azért mondtad neki, hogy mekkora egy tirpák volt.

2016. okt. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

""Nem tudnék olyan nővel lenni aki állandóan nyavalyog" --inkább tűrjon csöndben, tudom:)"


Egyáltalán nem erről van szó. Csomószor voltam olyan helyzetben h mindenkinek szar volt, de az egyik csaj ráadásként hisztizni is kezdett. Vagy valami hülyeség miatt, "jaj direkt jöttem be korábban a sátorba h ezt meg ezt tudjam csinálni de most visszajöttél most nem tudom megcsinálni." ami egy 20 perces hisztit eredményezett.


Szóval ja ha mindenki ugyanúgy szop és tűr csendben akkor tűrjön ő is, hisztivel csak megkeseríti a helyzetet.

2016. okt. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Jó ez tényleg más, ne haragudj, látod, pont magam is elég hisztis állapotomba kerültem. Egyébként szerintem a közöny táplálja a hisztit. És oda kell figyelni a fiúnak is, hogy a hiszti általában annak az eredménye, hogy sokáig figyelmen kívül hagyják az illető hölgy igényeit, érdekeit. Jó, valóban van, aki mindig hamarabb borul ki, mint kéne, de én nem erről a helyzetről beszélek.
2016. okt. 11. 14:36
 25/31 A kérdező kommentje:
22-es:) örülök, hogy egy véleményen vagyunk. Még nem volt lehetőségem azóta beszélni vele, mert ez tegnap este volt és ma reggel munkába jöttem, de ha hazamegyek készültem egy kis beszéddel.
2016. okt. 11. 14:37
 26/31 anonim ***** válasza:
Jó-jó, majd írd meg, hogy mi volt! :D
2016. okt. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg nagyon gáz.... Pofám leszakad.
2016. okt. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%

"Én az elvről beszélek, hogy használt papucsot ad, amit az előző csaja hordott."


És?

Tán te még sosem vettél semmit second-hand-ben, vagy bálásboltban? Jó, márkás cuccokat lehet kapni olyan árakon, amiért első kézből max. kínai műanyagot kapsz.


"Amúgy jó állapotban vannak a cuccok, nem erről van szó."


De, pontosan erről van szó: adott egy csomó jó, használható cucc, te meg húzkodod a szádat, meg hisztizel, mint egy plázap***a.


Nem nyifogni kell, hogy a barátod sóher, hanem venni magadnak vadi újat a saját zsebecskédből, ha nem tetszik. Oszt jónapot.


Nno.

Lehet duzzogni a többi plázással egyetemben.

2016. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
72%
28-as ostoba vagy. H egy barátnak adja az oké, de az exek cuccait nem adogatjuk a párodnak.
2016. okt. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Köszi 29-es hogy nem nekem kellett leoltani ezt a szintén úgylátom elég fejletlen morális érzékkel rendelkező "úri"embert:)


Tegnap egész egyszerűen megmondtam a páromnak, hogy ezeket a dolgokat nyugodtan elviheti szeretetszolgálatnak, mert én nem fogom felvenni. Aztán együtt nevettünk az egész szitun...szegénykém tényleg nem gondolta, hogy ezzel megsért...ezzel egyidejűleg mondtam neki, hogy az ő öltözékén is van mit felfrissíteni, úgyhogy ha megjön a fizunk szépen elmegyünk vásárolni.

Ja és a 28-asnak még hozzátenném: semmi bajom a second hand cuccokkal, de cipőt, lábbelit, papucsot nem vennék onnan, ennyi háklim had legyen nekem is. Egyébként meg valóban nem fogtad fel a helyzet valódi lényegét (hasonlóképp mint a párom mielőtt meglépte ezt a gesztust:D)

ui.: mindenkinek köszönöm aki beírt ide, nagyon jól esett a támogatás

ui2.: anyám is mondta, hogy a pasiknak néha tényleg nincs érzéke az ilyesmihez, nem rosszindulatból ilyen hülyék (tiszt.a kiv.)

2016. okt. 12. 11:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!