Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Min változtatnátok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min változtatnátok a párotok kedvéért annak érdekében, hogy tovább tartson a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretitek a párotokat, és ő is veletek tervez hosszú távon, de vannak olyan dolgaitok, ami miatt kezd elhidegülni tőletek. El is mondja, mik ezek, de vannak közte olyanok, amiket már-már lehetetlen, vagy csak nagy erőfeszítéssel lehet megváltoztatni. Mennyit adnátok bele, ha tényleg szeretitek őt és mellette képzelitek el az életeteket.
2016. okt. 11. 17:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Figyelemzavaros vagyok.O rendmanias.

Ez a gyakorlatban ugy nez ki nalam h jovok megyek,otthagyok dolgokat ahol epp hasznalom,nagyon nehez egy dologra koncentralnom,folyamatosan izgalmi allapotban kell tartani az agyamat h ne unatkozzak,de ez azt hozza magaval h ha takaritok,tudom az agyammal h h nez ki a rend,h mi hova valo,de elveszek a reszletekben,elterelodik a figyelmem,berakom a mosogepet es meglatom h nincsenek osszeparositva a zoknik,leallok zoknit parositani,mikozben a helyere rakom,eszreveszem pl h lyukas egy bugyi,leallok varrni,jon egy telefonhivas,kizokkent a varrasbol,ha mar telozok,fozok egy kavet,ha mar fo,kiszedem a mosogatogepbol a tiszta edenyeket,eszembe jut h foznom kell stbstbstb.Vegelathatatlan csapongasa a figyelmemnek az eletem.De minden du 1,masfel orat takaritok,porszivo,felmosas,lakas illatositasa,minden a helyere,h amikor hazajon,az a rend fogadja amit szeret.Ami mas nonek atlathato rendszer,megszokott par 10perces pakolaszas,az nekem rengeteg koncentracio eredmenye.Van h dolgokat total mashol talalok meg mint a helyuk,mert utkozben 2helyiseg kozt leteszem es rogton el is felejtem.Ha uzleti uton van,eluszik a lakas,tehat erte teszem,az o kenyelmeert.

2016. okt. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Jé, mintha csak magamat olvastam volna, 11-es! *pislog* Lehet, hogy nem is trehány vagyok, meg szétszórt, meg szeleburdi, hanem csak figyelemzavaros? Hol lehet ezt kivizsgáltatni?

Te is rendszeresen megkapod a párodtól, hogy sose figyelsz rá, mert valami apróság kiment a fejedből, amit múlthéten említett? Vagy mondjuk nem emlékszel a beosztására, amit valamikor egyszer elmondott? Vagy van olyan, hogy azt mondja egy filmre, hogy már láttátok közösen, (részletesen elmondja, h mikor, hol laktunk akkor, és melyik szobában voltunk :o) de az lehetetlen, még csak nem is ismerős a film?

Na jólvan, nem fárasztalak, de arra tényleg kíváncsi lennék, hogy honnnan tudod, hogy ez figyelemzavar, hol lehet ezt megtudni? Pszichológus kell hozzá?

2016. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Barmilyen filmet meg lehet velem nezni barmennyiszer, mert az ujdonsag erejevel hat ram minden esetben,igen:) 33evig en is azt hittem h trehany vagyok (a kornyezetem is csesztetett erte mindig) aztan szoltak az oviban h a gyerekem hiperaktiv (nem az,hasonloak a dolgai mint nekem) es emiatt elolvastam par konyvet,konkretan Mate Gabor Szetszort elmek cimu konyve az, ami utan en is pislogtam mint te most,annyira sok sajat elethelyzetemre ismertem ra:) Azota derusebben latom a helyzetemet es persze igyekszem kenyszeriteni magam h egyszerre ne 10dolgot csinaljak egyszerre felgozzel.Igaz, ez az agyamnak kevesbe izgalmas.
2016. okt. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Fú, köszönöm, mindenképp el fogom olvasni! Már ez a filmes sztori is egy hatalmas követ gördített le a szívemről (aminek nem is voltam teljesen tudatàban :o): van ilyen másoknál is, lehet, hogy nem is vagyok dilis! :D Meg amilyen nyugodtan írsz róla... ez kellene nekem is, csak saját magamnak, hogy egy kicsit derűsebben lássam a dolgokat - a környezetemtől több, mint elég negatív visszajelzést kaptam én is...
2016. okt. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez így elég tág, mert ebben bármi benne lehet. Nyilván van olyan dolog, amin tényleg nem, vagy sok pénzzel lehet változtatni. Ha idegesíti a tüsszögésem, hogy lóg a mellem, hogy éles a hangom - ilyen dolgokon kb. sehogy nem lehet változtatni, szóval akkor szépen elküldeném. Testalkat - ha így ismert meg, és ezután rágná a fülem, hogy fogyjak, hízzak, mert nem kíván, akkor szépen kirúgnám, mert ez nem fair. Ha ismerkedés után híztam volna mondjuk, akkor természetesen törekednék rá, hogy leadjam.

De így, hogy semmi konkrétum nincs, azt sem tudom, mi az, amit tényleg nehéz megváltoztatni, mi az, amit akarok-e egyáltalán, ér-e annyit a kapcsolat, hogy a személyiségemről lemondjak...

2016. okt. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!