Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a baratnomtol kerni?

Figyelt kérdés
Nem keresek rosszul, de most sok volt a kiadasom, kellene kb. 15 ezer ft. Egy baratom sem tud adni es a családom sem. Két hónapja vagyok a párommal, o eleg tartalekolos tipus. Nagyon megalazom magam ezzel, mint férfi? 32 F
2016. okt. 12. 06:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%

Eléggé.

Ráadásul friss a kapcsolat. A csaj levonja a következtetést, hogy nem tudod beosztani a pénzed, és semmi tartalékos nincs.

32 éves korodig nem tettél annyit félre, hogy egy nagyobb kiadást áthidalj. Felnőtt ember tesz annyit félre, hogy ha bármi történik, legyen mihez nyúlni. Elromlik a hűtő, beázik a tető, megszűnik a munkahelye, szerelni kell a kocsit, stb. Előfordulhat, és 15 ezer nem fog kihúzni a kakiból.

2016. okt. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
Igen, én a helyedben semmiképpen nem kérnék. Valószínűleg hamar kidobna ezek után.
2016. okt. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem is egy kicsit gáz. Volt egy pasi akivel pár hónapot voltunk együtt, mikor először mentünk el együtt boltba, bevásároltatott velem kaját otthonra, aztán a kasszánál kinyögte h nincs nála lóvé. Hát férfi létére elég gáz volt. Meg undoritó. Tudta h pénz nélkül jön el szerintem, nem csak ez miatt alapbol egy gerinctelen volt aztán szakitottunk is.


Mosatni párom jól keres nem is sajnál megvenni dolgokat,sőt még mondja is h ami kell szivesen megveszi nekem. Persze nem kérem,mert mindenünk megvan, nem a tárgyak a legfontosabbak. Na nem ez volt a kérdés, a te eseted nem ilyen vészes. :)

2016. okt. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
Az a gond, hogy neked nem 15.000 ft hiányzik, annyit gyakorlatilag egy közös költség csekk kihagyásával át lehet hidalni, de egy sima gázszámla elhalasztása sem szokott gondot okozni, csak van egy olyan érzésem, hogy ezekkel eleve elmaradásban vagy. Ha mégsem, akkor itt a megoldás. Ha a szolgáltató már emelt, akkor viszont szívás.
2016. okt. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Együtt éltek?Ha nem, akkor szerintem keress más megoldást, mert ez nagyon kellemetlen, és nem csak neked, hanem neki is.Amennyiben együtt is éltek, akkor nem feltétlen gond, csak hát elég friss a kapcsolat.
2016. okt. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
6%
#3-as akkor te jó helyre tetted a hátsódat.:)
2016. okt. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Az azért jó, hogy nem az a kérdésed, hogy illik-e friss kapcsolatban ilyet kérni, hanem az, hogy a szent férfiúságodon esik-e csorba...
2016. okt. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%

#6-os, miért fáj az neked, ha vannak még gáláns férfiak?Igen, én párom is az, ugyanis jó ideje nincs munkám, mégsem szenvedek hiányt semmiben.


Kérdező, leírtam.Ha együtt éltek, akkor nem olyan gáz.

2016. okt. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Még nem élünk együtt, most tervezzük az összeköltözést, mert neki van saját lakása.
2016. okt. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Bocsánat, másik címről vagyok bejelentkezve, mint amiről a kérdést feltettem.
2016. okt. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!