Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a baratnomtol kerni?

Figyelt kérdés
Nem keresek rosszul, de most sok volt a kiadasom, kellene kb. 15 ezer ft. Egy baratom sem tud adni es a családom sem. Két hónapja vagyok a párommal, o eleg tartalekolos tipus. Nagyon megalazom magam ezzel, mint férfi? 32 F
2016. okt. 12. 06:35
1 2
 11/17 anonim válasza:
Köszönöm a válaszokat, valamit kitalálok akkor...
2016. okt. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha nem keresel rosszul, mégsem maradt 15 ezred, akkor valamit nagyon elcs.szel. Nincs neked bankszámlád, ahová a fizud x részét átteszed, hogy legyen mihez nyúlnod?


Nekem munkanélküliként mindig van legalább egy 20-asom azért, ha valami gáz lenne - néha bejön egy kis pénz ruhákból, meg kreatívból.

2016. okt. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy csak két hónapja vagytok együtt. ez elég kevés idő... persze ha ennyi idő alatt már annyira egymásra hangolódtatok és minden csudajó, akkor talán. de ennyi idő után én nem mernék kérni a barátomtól...
2016. okt. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Oooo tolem mar rengeteg ex pasim kert kolcson es nem zavart, ami zavart az az h nem adtak meg:-))


A jelenlegi ferjem viszont nagyon nagyon jol keres, igy ebbol nincs problema, sot egy ilyen szitu konkretan kizart:-)

2016. okt. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azon múlik, hogy fordított esetben mi lenne a helyzet: hozzád fordulhatna-e a barátnőd ilyen kéréssel?
2016. okt. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem egy párkapcsolat arról szól, hogy "jóban-rosszban". Én is szorultam már meg életemben, a párom is. És kitől kérjen az ember kölcsön, ha nem attól, akivel (elvileg) bízunk egymásban, támogatjuk egymást. Szerintem ez független attól, hogy férfi, vagy nő, aki kölcsönkér.
2016. okt. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen ciki. Szerinted mit fog gondolni a barátnőd? És ha ez egy hónappal korábban történik mikor még együtt sem vagytok? 32 éves létedre ez elég gáz.
2016. okt. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!