Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a titka annak a nőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a titka annak a nőnek, akit a pasik minden egyes hibájuk (megcsalás, hiszti, verekedés, stb) ellenére szeretnek?

Figyelt kérdés
És miért van az, hogy másokat ugyanez(ek) a férfi(ak) a legapróbb hibák (elfelejt venni valamit, nem akar elmenni vele valahova, stb) már leszidják, megcsalják, elhanyagolják, kidobják?

2016. okt. 12. 12:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Azok a nők hisztis pi.csák, a pasiuk meg egyszerűrn papucsok..ennyi az egész. Nincs semmi titkuk.
2016. okt. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Rengeteget gondolkodtam én is, magamat sem kímélve, mégsem tudom...:D ezért nem értem az egészet. Jó, tré gyerekkorom volt, de mindig igyekeztem kerülni a rossz embereket...Nálam a megcsalás például már szakítóok, nem tudok utána hozzáérnoi a másikhoz. Ha bántanak, hamar kitisztul a fejem :D

egy pénda. A párom sokáig azért nem akart velem lefeküdni, mert évente 3-4x összejön a családja, hívnak engem is, de eddig sosem engedtek bekapcsolódni a beszélgetésbe, így egy idő után már nem is erőlködtem.

Ez volt a baja, ezért haragudott meg rám. De volt olyan is, hogy az volt a baja, hogy olyan 2 havonta megemlítettem neki, hogy szeretném ha kezdenénk cvalamit a szexuális életünkkel. Akkor már az is zavarta, ha "úgy" néztem á, akkor azért neheztelt....Előttem pedig volt egy barátnője aki problémás volt, ő viszont kívánta, sőt ő akarta jobban a szexet abban a kapcsolatban...

Ez csak egy kapcsolat, előtte volt pár hasonló tapasztalatom. Most ez borította ki a bilit nálam.

2016. okt. 12. 14:02
 13/24 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy rövid kapcsolatom /nős/, amiből mostanra barátság lett:) ott a pasi hülyére dolgozza magát, a nő 20 évig nem dolgozott most sem ő keresi a pénzt, őket pl. a közösen felvett hitel tartja össze :)
2016. okt. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

# 12: Erről beszélek. Eleinte minden ok, aztán egyszer csak előjön a kapcsolatban a megszokott sablon, pl. az elutasítottság, elhanyagoltság érzése.

Miért van az, hogy ha valakit bántalmaztak gyerekkorában, az idővel jó eséllyel bántalmazó kapcsolatban találja magát? Vagy itt van a szomszédasszonyom... apja alkoholista, mindig szidja. Ehhez képest a férje is alkoholista volt (belehalt) és az összes barátja is az.

Egy barátnőm szülei elváltak gyerekkorában, egész életében úgy nőtt fel, hogy elhagyva, elhanyagolva érezte magát. 40 éves, nincs még családja, mert a többéves kapcsolataiban a férfiak rendre megcsalják, vagy elhagyják. (Eddig 4 hosszú kapcsolata végződött így).


Egyébként a dolog kétirányú: ha nekem az alapélményem az, hogy elhanyagolnak, akkor egész egyszerűen a tudattalan viselkedésemmel ki is váltom a másikból, hogy hanyagoljon el. Nyilván nem direkt. Csak ez olyan, hogy van egy érzelmi-viselkedési repertoárom és CSAK abból tudok dolgozni. Én reagálok a vélt, vagy valós elhanyagolásra, a másik fél meg már az én reakciómra reagál, és kész az ördögi kör. Iszonyú nehéz kimászni belőle.

2016. okt. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Faja akkor így fogok elpusztulni? Vagy szaaar kapcsolatban, vagy macskás néniként? :( Vagy lőjem fejbe magam most? :D :/
2016. okt. 12. 15:06
 16/24 anonim ***** válasza:

Egyszerű: az izgalom mindig érdekes, sosem unalmas.

Vannak emberek, akiknek annyira fontos, h izgalmas életük legyen, hogy azt se bánják, h emmiatt szenvednek, vagy dominálva vannak.

Ami biztonságos, az unalmas. Vannak emberek, akik ezt választják, esetleg máshol találnak izgalmat az életükben, nem a párkapcsolatban.

2016. okt. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
De akkor minek van velem?? Most is hazajöttem munkából, pohár borral várt (azt gondoltam a tegnapi szóváltás miatt), mondtam neki, hogy elugrom lezuhanyozni és eszek gyorsan. 15 perc múlva már aludt....Erről ennyit. Jó lenne (lett volna) elérni hogy tiszteljen, de talán már nem is annyira fontos, most megint eltört bennem valami (régen is voltak ilyen húzásai).
2016. okt. 12. 22:01
 18/24 anonim ***** válasza:
53%

Kedves Kérdező!

Mi a bajod a macskásnéni életformával? Nem rossz ám az :)

2016. okt. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, azért van veled, mert Te jelented a(z) egyik biztos pontot (nyugalmat) az életében. És erre mindenkinek szüksége van. Még akkor is ha veszekszel vele, szerintem fel se veszi, mert nem érdekli amit mondasz, sokkal inkább az érdekli, amit teszel, vagy nem teszel. Persze lehet, tévedek, mert én a saját tapasztalataimből írom ezt. 38 N
2016. okt. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

szeretem a macskákat de nem akarok túlzásba esni :,D

Anneke, azt írtad le amit érzek. Volt már, hogy a múltamról és az érzéseimről beszéltem, ő pedig úgy ült mellettem, mint aki nem is ismer. Rám sem nézett, akkor se, ha megfogtam a kezét. Ha ne adj isten berágok rá és megmondom hogy elegem van valamiből, akkor ugyanez a reakció, bocsánatot nagyon ritkán kér. sosem kiabálunk, nem dobálózunk, 2 felnőtt módjára kommunikálunk, nem tartom magam hisztisnek :D Az igaz, hogy egyre többször "odaszúrok" én is pár napja.

2016. okt. 13. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!