Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a titka annak a nőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a titka annak a nőnek, akit a pasik minden egyes hibájuk (megcsalás, hiszti, verekedés, stb) ellenére szeretnek?

Figyelt kérdés
És miért van az, hogy másokat ugyanez(ek) a férfi(ak) a legapróbb hibák (elfelejt venni valamit, nem akar elmenni vele valahova, stb) már leszidják, megcsalják, elhanyagolják, kidobják?

2016. okt. 12. 12:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Senki sem hibátlan, kérdező. Vagyis hibái mindenkinek vannak. Hogy kinek mennyit néz el a partnere, az pusztán szerelem, sz ebből fakadó tolerancia kérdése. Kb 30éve olvastam egy felmérést a leggyakoribb válóokokról. Nem fogod elhinni; a két leggyakoribb ok volt

1. Honnét nyomja a partner a fogkrémet? (Akkoriban még nem rugalmas műanyag, hanem fém tubusok voltak.)

2. Merre tekeredik le a WC papír? Tehát a fal felől van a vége, vagy kifelé?

Ilyen hülyeségek vezetnek a váláshoz akkor, amikor elmúlt a szerelem és már nem tudják elviselni a másik apró rigolyáit. Ugyanígy viszont ennek az ellenkezője is igaz. Sok mindent elnézünk annak, akit igazán szeretünk. Főleg, ha saját hibáinkkal, hiányosságainkkal is tisztában vagyunk.

2016. okt. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem szeret igazán...De a fura ebben hogy én valahogy mindig az voltam, akinek semmit nem lehet :D Ez az én hibám lenne, bennem van valami ami miatt nem szeretnek, vagy én cseszek rá mindig? Sose a jóképű janigyerekeket választottam hanem a nprmális(nak tűnő)ket...
2016. okt. 13. 16:27
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk egyformák, kérdező. Ekképpen nem is illünk össze mindenkivel egyformán. Van, aki semmit sem mozdít meg bennünk, és van aki a világot jelenti. Van, akiben semmit sem mozdítunk meg, és van akinek a világot jelentjük.

"Sose a jóképű janigyerekeket választottam hanem a nprmális(nak tűnő)ket..."

Ne haragudj, ez egy kamaszkori hülyeség. Partnerünk irántunk érzett érzelmei ugyanis nagyban függenek a mi szerelmünk mélységétől is. Mindenki szereti, ha szeretik. Mindenki szeret olyanok társaságban lenni, ahol ő a Jani. Sok olyan párt ismerek, (köztük a nevelt lányomét is), akik pusztán azért vannak együtt, s élnek boldogan, mert az egyik fél imádva van.

Olyat keress tehát, akit tiszta szívedből tudsz szeretni!

2016. okt. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy olyat kerestem mindig, mégis ez lett a vesztem, már nem merek szeretni. Most kibékültünk, olyan ragyogó szemekkel, szeretettel jött és ölelt, hogy letaglózott. Mégis félek hogy ez nem az igazi arca, pedig a szeme sok mindent elárult, ahogyan rám nézett...
2016. okt. 14. 11:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!