Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat. Mit tegyek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat. Mit tegyek, ha úgy érzem ellaposodnak a beszélgetéseink?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátom 160 km-re lakik tőlem, így csak hétvégente találkozunk. Négy hónapja vagyunk együtt, de az utóbbi időben úgyérzem, hogy kezdenek ellaposodni a beszélgetéseink. Az interneten ismertem meg, kicsit több mint egy éve, így az egész csak egy barátságnak indult, rengeteg humorral, mindig volt valami téma. Sok bennünk a közös, így nekem nagyon fontos ember lett az életemben. Azonban mióta járunk nincsenek meg ezek a kis poénok ami igazából hajtotta ezt az egészet eőlre. Nyilván én is óvatosabban teszek bizonyos (perverz) kijelentéseket, amit régen egyikünk sem vett komolyan, ma viszont csak félreértés lenne belőle adott esetben.És nem tudom mit tegyek, a beszélgetéseink sablonosak már-már. Amikor találkozunk, akkor ugyan olyan jó minden mint régen, de tekintve, hogy ez heti egy alkalom, így nem tudom, hogy mi lezs, ha a hét többi napján meg nem találjuk meg úgy a közös hangot mint anno. :(



2016. okt. 16. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatot néha fel kell rázni valamivel, akkor is ha táv, meg akkor is ha nem. Sajnos ezen neked kell törnöd a fejed. Ha még megvan az érdeklődés egymás iránt, a megfelelő téma bedobásával lehet lendíteni a beszélgetésen. Olyan dolgokban gondolkodj, amiket mindketten ismertek, átéltetek, van valami relevanciája a mindennapokban. Esetleg beszélgessetek kevesebbet. Én mindig is kiborultam a telefonon folytatott "milyen napod volt" című monológokon. Az ismétlődő lényegtelen dolgokra sose voltam kíváncsi, és a sajátjaimra se akartam szót vesztegetni. És amikor csörgött a telefon, már csak egy fájdalmas pillantásra futotta...
2016. okt. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem ertem, hogy miert szuntek meg a poenok miota egyutt vagytok. Ha baratkent elfertek perverz, vagy akarmilyen megszolalasok, akkor a kapcsolatban miert nem? Az csak azt jelenti megengeditek magatoknak a testiseget is, es jobban torodtok egymassal, amellett hogy baratok is vagytok. Pont hogy fel tudja dobni a kapcsolatot az, ha neha perverz megjegyzeseket tesztek - de mivel mar egyutt vagytok, el is jatszhattok a gondolattal hogy mi lenne ha. ;)

Mindenesetre ha ugy erzed nem tudtok mirol beszelni, akkor talan jobb lenne nem eroltetni a dolgot, es visszaterni szimpla baratsaghoz. Ha tenyleg szeretnetek egymast nem okozna problemat megosztani az elet kis dolgait egymassal, teljesen random dolgokat küldözgetni vagy meselni egymasnak... Nem gondolkoznal azon mit kell mondj, mert mar nem szamit ilyenkor, hisz nem kell megfelelsi kenyszered legyen ha mar egyszer osszejott, egy part alkottok.

Mi kulon orszagban, egymastol 1600 km-re laktunk egy evig, aztan osszekoltoztunk es semmi sem valtozott. De hogy epito jellegut is mondjak, mi sokszor csinaltunk kerdezz-feleleket, egy kerdest o, egy kerdest en, es persze muszaj volt valaszolni:) ez pedig barmire kiterjedhetett. Hidd el, nem kell hirtelen visszahuzodni attol hogy egy part alkottok, sot! Tudom eleinte nehez, de Szerintem pont ekkor kene jobban kinyilni es több mindent megengedni magadnak. Ne felj allandoan attol hogy mit gondol makd rolad. Az nem vezet semmire. Mert latom hogy azon ragod magad mit mondhatnal. De ha haverok voltatok annyi ideig, miert nem megy most?? A fejedben van a gond nem a kapcsolattal...

2016. okt. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!