Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mi az első gondolata az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi az első gondolata az alábbi néhány félmondatról?

Figyelt kérdés

Légyszi írjátok le, mit gondoltok arról, amit a pasim letolt az elmúlt 2-3 hónapban.Random félmondatokkal megfogalmazva, röviden és tömören a következőt adja elő mostanában:


"írj nekem. ne írj nekem. mégis írj. de ne most, majd írj nekem.

jó, hogy szeretsz. cool, hogy szeretsz. ne szeress. húzz el innen. szeress jobban. de ennyire ne. menj innen, ne szeress.

kösz, hogy kitartasz mellettem. ne tarts ki, menj el. nem érdemellek meg. de jó, hogy itt vagy, és kitartasz mellettem. menj innen.

abszolút veled képzelem el jövőm. nem jöhetsz velem külföldre. nem tudom, mi lesz velünk. nem értem miért kérded, persze, hogy jöhetsz velem külföldre. szakítsunk."


Igen, ez elvileg egy felnőtt párkapcsolat... Szóval asszociációs játék... Írjátok légyszi, ami egyből eszetekbe jut.


2016. okt. 17. 11:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Borderline személyiségzavar.
2016. okt. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!