Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünet vagy szakítás? Ő sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünet vagy szakítás? Ő sem mondja meg. Akkor én honnan tudjam?

Figyelt kérdés

Bonyolult és nehéz a kapcsolatunk.

2,5 hónapja ismerjük csak egymást...3 hétig csak telefonáltunk irogattunk mire előszőr randiztunk...

1 hét után szerelmesek lettünk egymásba.

Az első randi után 5 hét telt el a következőig amikor 3 napot együtt töltöttünk.

Amiért nehéz és bonyolult: én válófélben vagyok, 2 gyerek még közös lakás..de külön háztartás..stb...régóta így van..a "férjem" tud az új kapcsolatomról (én is az övéről, ez nem ügy köztünk), békében nyugalomban csupán anyagi okok miatt élünk még júniusig együtt.

Az új párom szintén költözés előtt áll, ők nem voltak házasok, nincs gyerek, a nő adta ki az útját...de még ő is bizonyos okok miatt pár hónap múlva tud csak elköltözni. Ja és azért találkoztunk csak ennyiszer mert 200 km-re lakunk egymástól.


Ezeket mindketten tudtuk...mikor belevágtunk...


Múlt héten észrevettem, hogy v.mi nincs rendben vele. Igaz, hogy nem találkoztunk, de rengeteget beszéltünk telefonon. Minden percéről beszámolt mindig, pedig sosem kértem, érdeklődött a gyerekeimről, szóval minden jó volt...Közös jövőt, gyereket terveztünk.

Sokszor kérdeztem mi a baj mire nagy nehezen kibökte, hogy a múltjából előkerült valami egy 8 évvel ezelőtti ügy amit le kell rendezzen, de egyedül. Elmondta mi..nem részletezem...nem nő...stb..

Meglepett, de megértettem...nem is akarok belefolyni...

Azt mondta (mert elég komoly az ügy)most nem tud 100%ban erre a kapcsolatra koncentrálni, ezért sem tudunk találkozni, éjszakákat végigtelefonálni...

ok. ezt is felfogtam.

Amit viszont nem tudok megérteni, hogy miért.

Onnantól kezdve teljesen megszakította velem a kapcsolatot...Nem hívtam..párszor írtam neki..azt láttam, hogy megnézte..de semmi...

Az utolsó beszélgetésnél azt mondta, hogy nem szakítunk..de ezt most le kell rendezze, fog hívni és írni..de nem annyit mint eddig. Ez neki is nehéz lesz, de félre kell tegye az érzéseit...


Én pedig ezt totálisan nem értem...

Annyit kértem tőle, hogy legalább egy jó reggelt és egy jó éjt üzenetet írjunk (abból legalább tudom, hogy él még és, hogy eszébe jutok csak a körülmények a szarok)

Ennyi volt a válasza: Minden rendben, de hagyj békén kérlek szépen.


Totálisan megzuhantam...egyszerűen nem értem.. szerdán még : szeretlek, minden rendben lesz, szeretlek nagyon... tegnap meg hagyj békén...

Ugye azt mondta, ha mindketten lezártuk a dolgainkat..folytatjuk (valóban nem volt így sem egyszerű..sem jó), de azt is mondta, hogy keresni fog...

Persze türelmetlen vagyok..mert sok év boldogtalanság után találtam egy férfit, olyat akire vártam mindig is.

Ilyen intenzitással nem lehet hazudni a szerelmet, mielőtt csak erre fókuszálna mindenki...

Csak nem értem a mostani hozzáállását.

Arra is gondoltam már, hogy csak védeni akar azért nem kommunikál..véletlenül se keveredjünk bele a gyerekekkel.. (sajnos durva és nehéz ügy ez a múltjából). De akkor miért nem mondta ezt. Így csak bizonytalanságban hagyni gyötrődni....


Ja és nem vagyunk már gyerekek én 33 vagy ő 44


2016. okt. 18. 14:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%

Sokkal tisztább lenne a kép, ha megírnád, hogy a "pasid" milyen lezáratlan ügybe keveredett, ami miatt megszakított veled mjnden kapcsolatot, ne nekünk kelljen találgatni.

Ez egy anonim oldal, erről szól.

Én arra gondolok, hogy vagy bűnöző, vagy felbukkant egy volt barátnő, aki a nyakába akar varrni egy gyereket.

Egyik sem jó hír neked.

Plusz ha van egy kis tartásod, és nőnek érzed magad, tiszteletben tartod a kérését. Feketén-fehéren elmondta, hogy ne keresd. Ezen mit nem tudsz felfogni 33 évesen?

2016. okt. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
62%
"... Mindent elmesélt." XD LOL
2016. okt. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
84%
Én egyébként azt is el tudom képzelni, hogy csak simán le akar pattintani.
2016. okt. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

8.as

Köszi! Valahogy én is próbálok erre törekedni.. Tudom,hogy neki sem egyszerű. Látom,hogy fent van a whatsapp-on..amikor írni szoktunk.. Naponta többször is.

Mint írtam ez 8 éve lezárult ügy..most egy rosszakaró előszedte...

2016. okt. 18. 16:32
 15/23 anonim ***** válasza:
43%
Akkor hagyd !Valoszinüleg megzsarolhattàk vmivel !Sztem azért is nem mesélt erről a dolgàrol mert félt hogy nem akarsz többször talizni vele meggondolod hogy kezdj e vele !Attol hogy 44éves az nem függ attol hogy nem bizonytalanodhat el !
2016. okt. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
43%
Vàrj rà de ne sokat kb 5honap ha nem jelentkezik nem keres stb akkor zàrd le magadban a dolgot és lépj tovàbb!
2016. okt. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

15-16. Köszi nektek!!


Igen.mindent elmesélt. Erről a dologról is tudtam,hogy akkor ez volt. Egy raktárt adott bérbe hivatalosan számlával az akkori cége és kiderült aki bérelte az áfát csalt az ott tárolt cucokkal. Amikor kiderült felbontotta a szerződést vele és utána az emberke be is bukott vele és mindenkit magával akart húzni. Most szabadult és bosszút akar állni...

2016. okt. 18. 16:51
 18/23 A kérdező kommentje:

Ez ami miatt most újra haza kell menni és lerendezni.

Nem találkoztunk az x. randin mert női bajom volt..igen..

Elmehettünk volna sétálni..stb.. De én kértem,hogy akkor ne találkozzunk.. Olyankor nincs kedvem semmihez...pláne egy maratoni randihoz bárhol amikor ( 2 óránként a mosdóba kell rohangálni).

2016. okt. 18. 16:59
 19/23 A kérdező kommentje:

10es.

A férjem mindent tud. Mint már írtam egy lakásban de külön élünk már 1 éve. Neki is van v.kije.

Így az,hogy még kisem hűlt az ágy utána... Elég durva volt..

2016. okt. 18. 17:06
 20/23 anonim ***** válasza:
73%

És te ezt a bosszúállós kamudumát beveszed? Nem az óvodában vannak a fiúk, ahol előránthatják a stukit, és lövöldözhetnek, meg bosszút állhatnak, csak úgy.... Egy börtönviselt embernek amúgy is 300-szor jobban meg kell néznie, hogy mit csinál, különben megy vissza a hűvösre.


Ideje lenne felébrednek, és úgy viselkedned, mint egy többgyermekes amyának!


1. Ez a pasi nem akar veled se beszélni, se találkozni a randitok óta = neki valószínűleg nem jött be úgy a dolog, mint neked.


2. 44 évesen akadály 200 km? = a füle botját sem mozdítja érted. Minden hétvégén megtenném a szerelmemért, már amennyiben tényleg annyira mindent elsöprő ez a szerelem, mint ahogyan lefested.


3. Elviekben független, mégsem hajlandó egy újabb találka kedvéért hozzàd utazni hétvégente = a füle botját sem mozdítja érted és csak elviekben független.


4. Nem találkoztok női problémás napokon = csak a sz.e.x kellett belőled, de nem győzted meg, így már beszélni sem akar veled.


5. Hívogatod és írkálsz neki a kérése ellenére is = meg fog utálni, ha eddig ez még nem történt meg.


A gyerekeid mellett óvatosabban kellene kezelned ezeket a nagy szerelmeket, mert ezek nem azok, csupán fellángolások, őket viszont egy lelkileg defektes anyuka teljesen tönkreteheti. Velük foglalkozz, és ne a f@rkak után szaladgálj! Ráérsz még a válás után is, nem késel le semmiről!

2016. okt. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!