Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünet vagy szakítás? Ő sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünet vagy szakítás? Ő sem mondja meg. Akkor én honnan tudjam?

Figyelt kérdés

Bonyolult és nehéz a kapcsolatunk.

2,5 hónapja ismerjük csak egymást...3 hétig csak telefonáltunk irogattunk mire előszőr randiztunk...

1 hét után szerelmesek lettünk egymásba.

Az első randi után 5 hét telt el a következőig amikor 3 napot együtt töltöttünk.

Amiért nehéz és bonyolult: én válófélben vagyok, 2 gyerek még közös lakás..de külön háztartás..stb...régóta így van..a "férjem" tud az új kapcsolatomról (én is az övéről, ez nem ügy köztünk), békében nyugalomban csupán anyagi okok miatt élünk még júniusig együtt.

Az új párom szintén költözés előtt áll, ők nem voltak házasok, nincs gyerek, a nő adta ki az útját...de még ő is bizonyos okok miatt pár hónap múlva tud csak elköltözni. Ja és azért találkoztunk csak ennyiszer mert 200 km-re lakunk egymástól.


Ezeket mindketten tudtuk...mikor belevágtunk...


Múlt héten észrevettem, hogy v.mi nincs rendben vele. Igaz, hogy nem találkoztunk, de rengeteget beszéltünk telefonon. Minden percéről beszámolt mindig, pedig sosem kértem, érdeklődött a gyerekeimről, szóval minden jó volt...Közös jövőt, gyereket terveztünk.

Sokszor kérdeztem mi a baj mire nagy nehezen kibökte, hogy a múltjából előkerült valami egy 8 évvel ezelőtti ügy amit le kell rendezzen, de egyedül. Elmondta mi..nem részletezem...nem nő...stb..

Meglepett, de megértettem...nem is akarok belefolyni...

Azt mondta (mert elég komoly az ügy)most nem tud 100%ban erre a kapcsolatra koncentrálni, ezért sem tudunk találkozni, éjszakákat végigtelefonálni...

ok. ezt is felfogtam.

Amit viszont nem tudok megérteni, hogy miért.

Onnantól kezdve teljesen megszakította velem a kapcsolatot...Nem hívtam..párszor írtam neki..azt láttam, hogy megnézte..de semmi...

Az utolsó beszélgetésnél azt mondta, hogy nem szakítunk..de ezt most le kell rendezze, fog hívni és írni..de nem annyit mint eddig. Ez neki is nehéz lesz, de félre kell tegye az érzéseit...


Én pedig ezt totálisan nem értem...

Annyit kértem tőle, hogy legalább egy jó reggelt és egy jó éjt üzenetet írjunk (abból legalább tudom, hogy él még és, hogy eszébe jutok csak a körülmények a szarok)

Ennyi volt a válasza: Minden rendben, de hagyj békén kérlek szépen.


Totálisan megzuhantam...egyszerűen nem értem.. szerdán még : szeretlek, minden rendben lesz, szeretlek nagyon... tegnap meg hagyj békén...

Ugye azt mondta, ha mindketten lezártuk a dolgainkat..folytatjuk (valóban nem volt így sem egyszerű..sem jó), de azt is mondta, hogy keresni fog...

Persze türelmetlen vagyok..mert sok év boldogtalanság után találtam egy férfit, olyat akire vártam mindig is.

Ilyen intenzitással nem lehet hazudni a szerelmet, mielőtt csak erre fókuszálna mindenki...

Csak nem értem a mostani hozzáállását.

Arra is gondoltam már, hogy csak védeni akar azért nem kommunikál..véletlenül se keveredjünk bele a gyerekekkel.. (sajnos durva és nehéz ügy ez a múltjából). De akkor miért nem mondta ezt. Így csak bizonytalanságban hagyni gyötrődni....


Ja és nem vagyunk már gyerekek én 33 vagy ő 44


2016. okt. 18. 14:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
57%
Felnőtt nő és anyuka létedre elég naiv vagy...2,5 hónap után tudod hogy mindig is rá vártál? Úgy hogy alig taliztok? Ne nevetess...Már az indulás is döcögős. Azért mert elkapott a hév mint egy brazil szappanoperában és vonzódsz valakihez még nem kell itt vergődni. Most koncentrálj a válásodra és a gyerekeidre. Inkább velük kéne törődni nem gondolod? Biztos nem könnyű nekik.
2016. okt. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyen intenzitással nem lehet hazudni a szerelmet"


De lehet... Egy férfi rengeteg dologra képes a szexért és gondolom a 3 napos randin volt sex.

Nem akarlak elkeseríteni, de ha egy férfi találkozni akar egy nővel, akkor azt megoldja. Saját tapasztalatból beszélek, jelenleg nekem is van egy barátom, aki kb úgy átvág engem, mint téged a tied. Még szeretem, ezért nem szakítottam meg vele a kapcsolatot, de gyűjtök erőt a szakításhoz. Tudom, hogy nehéz de jobb egyedül, mint egy ilyen emberre várakozni és idegeskedni.

2016. okt. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Köszi a sok kedves és a nem kedves hozzászólást is.

A válásra is koncentrálok..még 1 tárgyalás és lezárul. Állítom az otthon lévő nagyszülőket jobban megviseli mint a gyerekeket...mivel nem öljük egymást az apjukkal...nincsenek viták veszekedések.. Mindegy az más történet.

Nem tudom már ki írta,de igen...azt gondoltam őt kerestem..14 évig éltem egy olyan férfi mellett (csak mert ezt várta el a család) aki le se szarta az érzéseimet,meg hogy vagyok egyáltalán. 10 hónapig voltam egyedül mikor megismertem őt..és igen..jól esett a figyelme... Sokban hasonlítunk... Én direkt nem nagyon mondtam magamról semmit...pont azért,hogy ő mit mond...ne azt mondja amit hallani akarok.

Ez alatta 10 hónap alatt levelezgetéseken kívűl nem volt semmi. Ő megfogott már az első pár levelével. Nem a farkak után futkostam... Senki nem volt a férjem óta.

Most kivárok...piszkosul szenvedek..de kivárok. Aztán ha jelentkezik...meglátjuk kelleni fog-e még. Ha meg nem jelentkezik..akkor valóban nem ő volt akit kerestem. Csak ezért lett volna jobb ha megmondja...hogy vége..végleg...

De nem ezt mondta. Amikor utoljára beszéltünk. Ezért vagyok tanácstalan...

Mivel itt kint nincs akivel ezt megbeszélhetném...gondoltam itt kiírhatom magamból...

2016. okt. 18. 19:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!