Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátommal a problémákat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátommal a problémákat próbálnám megbeszélni (pl nem segít), akkor miért annyi az össz válasza, hogy semmiben nem jó nekem, ahelyett, hogy változtatna? Ill hogy érjem így el, hogy változzon?

Figyelt kérdés

Nálam egy párkapcsolat azt jelenti, hogy együttes erővel haladunk előre.

Ha nekem vannak ötleteim, hogy fejlődjünk, automatikusan a javát akarom. pl miattam ő is gyűjt és én is, közös jövőre, házra stb. a szét is mennénk, legalább lesz valami indulója.

De ezzel szemben ő egy villanykörtét nem cserél ki, úgy érzem, csak a nyakamon ül, ha nálam van(kicsit durván fogalmazva)(főzök rá, mosogatok, kiszolgálom, stb)


amikor próbáltam felvetni, hogy örülnék egy két segítségnek és ezt tartom amúgy is normálisnak, vagy úgy alapvetően ha bármit megemlítek, csak sértődéssel jön, hogy nekem ő semmiben nem jó. dramatizál, érzékenykedik, önérzeteskedik.

Így hogy fogunk egymáshoz csiszolódni? (kapcsolat eleje)


2016. okt. 23. 22:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

mondtam neki, hogy rosszul eset, hogy ha felhoztam egy problémát, csak a sértődést kaptam. és hogy én rugalmasabb vagyok, hajlok a változtatásokra, ill magamba nézek, hogy képes lennék e arra, stb.

erre azt hiszi, hogy furdal a lelkiismeret, hogy megbántottam.


lassan nem tudom kivel beszélek..

ebből szerintem tipli lesz a részemről..

2016. okt. 24. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!