Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen szerelem/szeretet?

Figyelt kérdés

Fiatal házasok vagyunk a férjemmel. Van egy hatalmas gondunk; én!

Mióta együtt vagyunk majdnem 7 éve, mindig is gondunk volt a szexszel, intimitással. Ő neki teljesen normális étvágya van én nekem viszont sose volt igazán. Mindig is azt gondoltam hogy én csak ilyen vagyok, alacsony a libidóm, mással ugyanúgy nem akarnék lenni. Mostmár viszont nem így gondolom. El tudom képzelni hogy mással is legyek és azt is hogy akarom, mivel önkielégítettem is rendszeresen..

Sose éreztem azt hogy úgy letépném a férjem ruháit és azonnal rávetném magam, de szexuálisan még hasonlót se. Mindig ő kezdeményezett, én meg belementem. Habár maga az aktust el tudom képzelni úgy hogy jó lehet (volt is sokszor) nem akarok csókolózni, kényeztetni meg ilyenek... neki pedig ez nagyon kell..

Amennyire nagyon szeretem egyikünk sem érti hogy lehet hogy nem érdekel szexuálisan, igazából mindig is így volt...

A tudat hogy elveszíthetem, vagy hogy ellököm magamtól pedig ő olyan szerelmes, kiborít...


23/L



2016. okt. 26. 12:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%
Menjetek el egy szexuálterapeutához! Szerintem ő segíthet rajtatok.
2016. okt. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
39%

"Menjetek el egy szexuálterapeutához! Szerintem ő segíthet rajtatok."

Lófäszt!


Kérdező, nagyon egyszerű a képlet. Biztosan észrevetted már, hogy mindenki más hatással van ránk. Van, aki első pillantásra utálunk, van, ki hidegen hagy, van akihez vonzódunk és van (bár te ezt még nem tapasztaltad meg) akinek egyetlen pillantásától is megroggyan a lábunk, és képtelenek vagyunk ellenállni a vonzerejének. Te 16 évesen leragadtál valaki mellett, akihez kicsit vonzódsz, és 7 évet elvesztegettél egy arra érdemtelen kapcsolatra.

Tudom, azt hiszed, nagyon szereted. Valójában azonban fogalmad sincs a szerelem mibenlétéről, főleg annak lehetséges mélységeiről, hiszen sohasem jártál még a közelükben sem.

Ilyen körülmények között hatalmas hiba lenne tovább rabolni egymás idejét és lehetőségeit arra, hogy más mellett megtalálja a boldogságot.

2016. okt. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértek az utolsóval. Ha vele maradsz, hitegeted magad,aztán évek után megcsaljátok egymást, mert abból,ami most van szépen lassan undor lesz.
2016. okt. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én is szakembert javasolnék.


Nézd, olyan nekem sem volt soha, hogy valakinek le akarjam tépni a ruháját, de azt is pontosan tudom hogy a szexuális vonzalom és a szex minősége között nem akkora a korreláció, mint azt gondolják.


Ha te nem kívánod a szexet, akkor nem ott a hiba, hogy a párod nem elég vonzó, hanem hogy nem elég jó neked az ágyban. Ezen kell dolgozni, és ha egyedül nem megy, akkor irány a szakember!

2016. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ti ezt honnan veszitek? Az a bajom hogy őt nem kívánom, nem az hogy a szexet nem kívánom..
2016. okt. 31. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!