Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai komoly, normális férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai komoly, normális férfiak nem akarnak szexelni?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre egyre többör, a saját bőrömön is, hogy a fiatalabb 25-30 éves férfiak nem akarnak annyira szexelni már. Heti egyszer, nagyon max kétszer és ennyi. Ti is ezt tapapasztaljátok, vagy csak én fogok ki minidg ilyen férfiakat? Egyébként normális, kedves, okos, házias férfiakkal voltam és vagyok együtt, de ez a probléma szinte mindenkinél fennállt. Ez az áruk?
2016. okt. 27. 08:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Tényleg össze lehet futni ilyen pasikkal, mi esetünkben a barátnőm nem kívánja annyiszor, de én már teljesen átálltam erre és megszoktam.

Nyilván ha neked ez nem elég, hosszú távon az nem jó, lehetnek problémák, talán már ért is így véget kapcsolatod korábban. Akkor keresgélni kell, szerencsére én értékrendemben se áll olyan kimagaslóan elől a szex, beérem a heti 1-2 alkalommal, így jól megvagyok a barátnőmmel :)

2016. okt. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Hülyeség, ilyen férfi vagyok és ha barátnőm van annyiszor szexelek vele, amennyiszer csak tudunk, mivel én imádom a szexet és a fizikai fáradtság sem befolyásolja ezt.
2016. okt. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Mi nálunk érdekes a dolog. Van, hogy a barátnőmmel 3-4 hétig nem szexelünk, már baromi morcos, dühös. Aztán megtörténik, és egyszer csak dorombolós cicává változik. 3-4 hetes periódus után 2 hétig majdnem minden nap közösülünk. Már 5 éve együtt vagyunk, nekünk ez jó. Munkáink bár jó fizetőek, sok benne a stresszhelyzet, a feszültség. Gyakran túlórázunk mind ketten, aztán full fáradtan hazaérünk. Sajnos a munkahelyi feszültség itthon is érződik, az ágyban is. De szeretjük egymást, és a békülős szex állati jó.
2016. okt. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
A párom olyan, mint amit leírtál, azzal a különbséggel, hogy egy nap akár 3x is leteper, ha teheti.
2016. okt. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Sorstársak vagyunk,velem is ugyanez a szitu.Imádom a férjem,de az utóbbi időben már azon gondolkoztam hogy viagrát csempészek a kajájába! :-)Heti egy szex,addigra már olyan frusztrált vagyok,hogy nem is tudok eljutni a csúcsra.Másnap már biztos sikerülne,de a következő alkalomig várnom kell megint 5 napot minimum...Nálam rá is kell hangolódni,mármint egy szex csak a bemelegítés,utána csak jobban beindulok.Nagyon rossz érzés,az ember női mivolta is sérül.És itt állítja valaki hogy hullafáradtan is szexel,hát azt kötve hiszem.Egy intelligens férfinak agyban is ki kell engednie ahhoz hogy teljesíteni tudjon szex fronton szerintem.
2017. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nincs háttérben egészségügyi probléma, akkor a fáradtságra hivatkozás a legegyszerűbb kifogás arra, hogy nem áll fel.

Ez olyan, mint nőknél a fejfájásra hivatkozás.

Akár 48 órás vezetésből hazaérve, ha akart valamit a párom, minden fáradtság elillant, még 40 éves kor felett is. Most, 60 évesen sincs olyan, hogy elutasítanám. Pedig még mindig igényli a heti 3-4 szeretkezést. Szerintem, egyértelműen emberfüggő, kinek mennyire van igénye.

2017. márc. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Más a fizikai fáradtság és más az mikor agyban van elfáradva valaki.A testi fáradtság könnyebben elűzhető,mintha agyilag zokni az ember,és a gondolatai teljesen máshol kattognak.Abból sokkal nehezebb kirángatni mindenkit.
2017. márc. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!