Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai komoly, normális férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai komoly, normális férfiak nem akarnak szexelni?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre egyre többör, a saját bőrömön is, hogy a fiatalabb 25-30 éves férfiak nem akarnak annyira szexelni már. Heti egyszer, nagyon max kétszer és ennyi. Ti is ezt tapapasztaljátok, vagy csak én fogok ki minidg ilyen férfiakat? Egyébként normális, kedves, okos, házias férfiakkal voltam és vagyok együtt, de ez a probléma szinte mindenkinél fennállt. Ez az áruk?
2016. okt. 27. 08:08
1 2 3
 11/27 Titusztitusz ***** válasza:
26%
Hát...Ahogy mondani szokás:"Ha egy nő kanja/férje már nemigazán igényli a szexet,úgy az adott nőnek LEGELŐSZÖRIS saját magát kell alaposan kielemeznie...Hogy az Ő képességeivel-lehetőségeivel mennyire képes kiváltani a partnerböl szexuális ingert...Aztán ha arra jut,hogy ő egy csodaszép,extracsinos,hímtagállító jelenség,akkor,ÉS CSAKIS AKKOR teheti fel a kérdést hogy:Mi a csuda van ezekkel a mai férfiakkal"? Szóval,kérdező? VELED mi az ábra női vonzerő tekintetében? Úgy érzed,hogy olyan jó nő vagy,hogy még az impotens farka is felállna rád,ha meglátna téged? Nos?
2016. okt. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
22%
A tizenegyes bement!!! :)
2016. okt. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Igen, az volt az első, hogy magamba néztem. Hónapokig tépelődtem, hogy mi lehet a baj velem, mi változott, nem adok-e eleget, nem vagyok elég csinos stbstb. De gyakorlatilag semmit sem változtam azóta, hogy összejöttünk. Arca szerintem átlagos vagyok, az nem változott. Fogytam egy kicsit, sportosabb lettem, ennyi. Mindig is csinosan öltözködtem, ez nem változott. Igényes vagyok és voltam is magamra. A szexben mindig is jó voltam, ebben biztos vagyok. Tőle is kérdeztem ezeket, hogy mi lehet a gond, de midnig azt mondja, hogy velem semmi. A szerelem megvan, minden más tökéletes ezen kívül. Szóval, igen, ezek után az a kérdés, hogy vele mi a gond.
2016. okt. 27. 12:43
 14/27 anonim ***** válasza:

Sosem értettem az ilyen kérdéseket. Attól, hogy valaki kifog pár hasonló srácot, még nem lesz mindegyikünk egyforma. Komoly vagyok, 24 és minden nap csinálnám, általában többször is. Ettől még ismerek hasonló srácot, aki szűz és nem is akar még szexelni.

Nem vagyunk egyformák. Ha újra több szexet akarsz, dobd fel a dolgot. Nőként annyi, de annyi lehetőséged van erre. Szexi fehérneműk, új hely, stb.

2016. okt. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Már szinte mindennel próbálkoztam.
2016. okt. 27. 13:03
 16/27 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Szia 12-es...Örülök neki,hogy te is úgy látod a dolgok lényegét,ahogy azt írtam...(Adtam is neked gyorsan egy zöld pacsit...)
2016. okt. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Ha a kapcsolat elején (leszámítva ugye az első heteket, amikor még minden új és izgis) is ilyen volt, akkor nem kell paráznod magad miatt, mert valószínűleg neki egyszerűen csak ennyire van igénye. Az én párom is hasonló, de belőle persze nem vonnék le messzemenő következtetéseket a hozzá hasonlóan normális és komoly férfiak halmazára vonatkozóan. Nálunk is vannak néha konfliktusok azért, mert többet szeretnék szexelni heti átlag kettőnél, de emiatt nem fogom sem őt kevesebbnek gondolni sem a kapcsolatunkat problémásnak hinni. Mindenkinek más az igényszintje, most döntsd el, hogy beéred ennyivel vagy dobbantasz, és a kapcsolat más területein lesznek hiányosságok.
2016. okt. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Elfogadom így, ezen kívül kívánni sem tudnék normálisabb férfit és nagyobb szerelmet, csak ez az egy dolog zavar időnként.

Mindig is normális párjaim voltak, nem ilyen majom soviniszta idióták, de ez az egy mindegyikre jellemző volt.

Azt hiszem, a többi tulajdonsága mérföldekkel veri ezt az egy hibájáz. Köszönöm a válaszokat! :)

2016. okt. 27. 14:27
 19/27 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek: semmiképp sem magadban keresd a problémát! Nem minden férfi vágyik annyi szexre, pláne egy jó pár év együtt töltött idő után. Ez van, különbözőek vagyunk.
2016. okt. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Én ezt nem tapasztaltam sajnos, mindegyik olyan erőszakos szexmániás. Te hol szedsz fel ilyen fiúkat? Hozzám is elküldhetnéd őket. :D Ebből is látszik, hogy ami az egyiknek rossz, az a másiknak kincs.
2016. okt. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!