Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak fontosabb a bulizás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak fontosabb a bulizás és az iszogatás. Folyton elhanyagol összeveszünk aztan bocsanatot kér. Kibékülünk aztan egy két nap és minden folytatodik tovább. Mit tegyek ha folyton vcsak 2. vagyok?

Figyelt kérdés
2016. okt. 28. 13:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%

Nem értem a problémád.

Ha ezt továbbra is folytatod, nem sokáig húzzátok együtt. Miért kell állandóan hívogatni?

Hagyd már egy kicsit élni!

Minél jobban szorítod azt a pórázt, annál messzebbre akar majd menni tőled.

2016. okt. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Sajnos nem csak heti 1x. Peldaul ha en munka utan nekiallok fozni akkor ő leszalad a kozeli boltba de ha 5 petcnel tovabb van akkor mar tudom legalabb 4 5 ora míg hazajon mert ut kozben felhivja valamelyik havetjat h mrnjenek sorozni... ez heti 3 vagy 4 alkalom... ezen kiakadok es osszeveszunk aztan vagy nyalizik h bocsassak meg vagy még o van felhaborodva
2016. okt. 28. 14:47
 13/22 A kérdező kommentje:
Van h hív engem is de en otholülő vagyok inkabb. En inkabb összebujnek vele filmezni vagy ilyenek... es a sok iszogatastol is felek hogy rossz vége lesz a csaladja alkoholista szinte mindegyik utalta a szuleit mert ez lett a vesztuk... az en apamnak is ez lett a veszte de en utalom az alkoholt e miatt o meg nem tanul belole ugyanazt csinalja nem minden nap reszeg de sort azt minden nap iszik... es ez nagyon zavar...ő valtozni nem hajlando en meg nem tudom mit csinaljak. Nagyon szeretem de minden nap csak sírok mellette...
2016. okt. 28. 14:56
 14/22 anonim ***** válasza:
68%
Mi a fäszom az az othol? Ithol? Otthon? Itthon?
2016. okt. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez a harmadik válaszom, teljesen mást gondoltam csak a kérdés alapján, más az 1. kiegészítéssel és mást most ezzel. Gondolom nem egy alkoholistát akarsz magadnak, esetleg családot alapítani...


Akkor kérdező, TE tanulj az ő családja hibájából, azoknak a nőknek a hibájából akik összejöttek ilyen férfivel. Az anyukád hibájából! Minél hamarabb hagyd el, a szerelem nem elég.

2016. okt. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyafogni kéne ám, hanem keresni egy normális pasit. Árulja el már valaki, hol terem ennyi hülye....
2016. okt. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ez minden normális nőt zavarna. El lehet menni néha iszogatni de ne heti 3-4szer. Én is otthon ülö tipus vagyok, de ha a párom megy valahova akkor megyek vele. Inkább ülök mellette nyugodtan mint idegeskedjek otthon,hogy mikor jön és mit csinál. Másik városba lakunk ezért, ha haza látogatunk ö is otthon én is otthon vagyok és olyankor nem szoktam vele kimenni rendszerint olyankor berugik mint az atom és másnap délutánig nem is hallok róla. Zavar, de megertem,hogy nélkülem is ki kell kapcsolódnia. Esetleg próbálj olyat, hogy fözöl finom vacsit utána borozgattok,filmeztek vegyél sexy rucit és csábítsd el. Szerintem próbálkozz még helyre hozni ezt a dolgot, ha nem sikerül költözz el lehet utána ő fog teperni utánad mert hiányozni fogsz neki.
2016. okt. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Az én helyzetem is hasonló volt, annyi különbséggel, hogy nem laktunk együtt és nem ilyen sűrűn bulizott általában.


Azt tudom tanácsolni, hogy fogadd el, ill. szimplán szard le, vagy szakíts vele!

Hidd el egy idő után dönteni fogsz.


Az hogy szereted, egy nagy kamu, a saját példámból tudom.

Egy ilyen embert nem lehet szeretni, ha csak a szart kapod tőle.

Hiába van egy jó lépése, ha kettővel hazab-ssza...

2016. okt. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Hany evesek vagytok?

Ez eleg durva, en tuti nem lennek egyutt egy ilyen pasival, aki folyton haverozik, iszik, ram meg szarik.. ha van egy kis onbecsulesed, ott hagyod..

2016. okt. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Tenyleg nagyon szeretem. Most is utazott 2 hétre kulfoldre es nagyon csúnyán váltunk el. De nem birtam ki h ne irjak egy üzenetet neki, ha odaér azért értesítsen mert aggodok érte. Es hívott is rögtön h hianyzom meg szeret. Es ilyenkor mindig megbocsajtom a hujeségét. Egyszer mondtam neki h alkoholista mint apám volt es persze vérigsértődött h ne hasonlítgassam senkihez. Az ő szuleire nem mertem ugye semmit mondani...
2016. okt. 28. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!