Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok ezért?

Figyelt kérdés
Azt mondta a párom hogy szeret velem akarja leélni az egész életét. De azt mondja ez nem lángolás és rózsaszín köd amit irántam érez. 5 éves kapcsolat. Nem tudom de olyan rosszul esett hogy nincs lángolás részéről.
2016. okt. 28. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

h..lye vagy! ha nincs probléma, na generáljunk egyet!


rózsaszín köd = ROSSZ!!


Szeret!! Ő tényleg szeret téged! Képes ezt az infót az agyad feldolgozni minden fantáziálgatás nélkül??

2016. okt. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
A köd és a lángolás elmúlik a Szeretet, (jó esetben) NEM ! 5.- év után Pláne..!!
2016. okt. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Én elhiszem, hogy rosszul esett kicsit de én nem szakítanék a helyedben. Ha érzem rajta, hogy szeret és törődik és foglalkozik velem úgy, ahogy arra nekem szükségem van akkor persze, hogy nem szakítanék. A rózsaszín köd szerintem amúgy is eltűnik egy idő után...
2016. okt. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 BlackSword ***** válasza:
79%
Hát téged sem az eszedért fognak elrabolni az fix...
2016. okt. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Hát valóban nem az eszedért fognak ellopni, ahogy valaki írta. Remélem legalább szép vagy. A lángolás és rózsaszín köd az elején van, részemről ez nem egyenlő a szerelemmel, mert az nem múlik el, a szeret meg pláne. De mindenképp valami jobb/több/meghitted stb. stb. jön a lángolás után. Igazából ez a lényeg, mert a rózsaszín ködben gyakran nem látjuk milyen igazából a párunk. Viszont ti már túl vagytok ezen és még mindig szeret.
2016. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a cipőben járok.

Az én kis párom, találkozott egy emberrel néhányszor.

Már most többet érez iránta.

Én szabaddá tettem neki az utat.

2016. okt. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nálunk mondjuk szó nincs másról. Mondja is és érzem is hogy nem kell neki más.
2016. okt. 28. 18:52
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Én a magam részéről alig vártam, hogy a párom kimásszon a kezdeti rózsaszín ködből, mert nem éreztem, hogy az akkori rajongása nekem szólna, sokkal inkább egy idealizált személynek, aki NEM én vagyok. Én már tisztában voltam azzal, hogy amikor ez elmúlik, akkor kezdődik az igazi kapcsolat, sőt, az igazi szerelem, mert akkor már a valóságot érzékeli. Tudtam, hogy ha a hétköznapokban, a hibáimmal együtt is képes elfogadni és szeretni, akkor van jövője a kapcsolatnak. Legszívesebben átugrottam volna ezt a kezdeti időszakot, mert bár kellemes, kockázatos is, hogy mi lesz azután, amikor lecseng. Most tartunk ott nagyjából (másfél év után), hogy már nem idealizál. Persze kicsit fáj, hogy nem rajonganak értem, de az eszemmel tudom, hogy ez az igazi kapcsolat. Ha mindenki csak rózsaszín ködben lenne képes kapcsolatban maradni, akkor néhány évente lecserélnénk a párunkat.
2016. okt. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

Ez a baj az emberekkel, hogy nagyon sokan nem képesek felfogni, hogy a rózsaszín köd, a nagy szerelem elmúlik egyszer. És amikor ez bekövetkezik, nem képesek mérlegelni, hanem szakítanak és hajszolják újra ezt a rózsaszín ködöt. Pedig pont akkor válik izgalmassá.

Mi kell még több annál, hogy azt mondja, veled akarja leélni az életét? Ennél őszintébb és szebb vallomás nincsen. Ez a biztos pont, ami nagyon sok ember életéből hiányzik.

2016. okt. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Költőnő? ***** válasza:
100%
Atttyaaééég...
2016. okt. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!