Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarjon-e hogy a párom rendszeresen más emberek profilját nézegeti (főleg olyan emberekét, akiknek rendszerint ki van mindene egy képen csak hogy gyűljenek a likeok)?

Figyelt kérdés

Ezeket legtöbb esetben csak látásból ismeri. De azért még ott vannak a környezetében. (Nem egy embert rendszeresen, hanem van egy pár akiket felváltva nézeget.) A tudata is felőröl egyébként, én ezt nem tudom hova rakni. Nő létemre nekem, mivel szerelmes vagyok, eszembe se jutna más férfiak profiljait látogatni, ráadásul rendszeresen.

Mi tévő lehetnék? A válaszokat előre is köszönöm mindenkinek!



2016. okt. 29. 11:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%

Egy 9 éves még éretlen. Egy felnőtt különbséget tud tenni fontos, és lényegtelen dolgok között. Ami lényegtelen: más internetes képeit nézegeti. Ami fontos: nem másokkal hancúrozik, hanem veled.

Majd tegyél rá szemellenzőt, hogy az utcán se lásson más nőket.

2016. okt. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
#11 Gondolom nehéz felfogni, hogy itt nem egyszeri nézegetésről van szó :) Szóval inkább menj játszani a homokozóba ;)
2016. okt. 29. 11:38
 13/29 anonim ***** válasza:
10%

Régi mondás de nagyon igaz: hűséget nem vakságot esküdtem..

No meg nálatok még eskü sem volt.


A hisztérikusan kutakodó, állandóan félténykedő lányokat meg nagyon hamar meg is csalják és otthagyják ez tény.

Mert nulla alatti az önbizalmuk. Az féltékenykedik állandóan aki nem érzi hogy meg tudja tartani a párját,hanem erőből akarja magához láncolni, szemét kiszúrni, idejét beosztani és állandóan figyelni minden lépését, betegesen hajszálak és jelek után kutatva szimatolva. Aztán minden jelnek vélt marhaságra "áhhááá most megvagy "felkiáltással ráugrani. Ki akar ilyet magának most őszintén?

2016. okt. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, hogy hogyan lehetne újra felépíteni a bizalmat iránta. Ha megcsalt, akkor valószínűleg sehogy, vagy nagyon nagyon hosszú idő kell hozzá.
2016. okt. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Igazából a h*lye p*csa naivákat is ugyanúgy meg szokták csalni :D Szóval nem hiszem hogy most azért, mert én véletlenül tudom, hogy kiket nézeget, bennem lenne a hiba... persze szerintem se normális hogy ilyeneken kell aggódni, de akkor kedves #13 javasolhatsz is valamit, hogy mi tévő legyek. Előre is köszi. :)
2016. okt. 29. 11:51
 16/29 anonim ***** válasza:
Javaslatom ha már kérted ,hogy szakítsatok és ha megértl agyilag akkor keres új kapcsolatot.. Amúgy így van,ahogy írod mindenkit megcsalnak ,csak idő kérdése. Van aki kutakodik és megtudja,van aki nem kutakodik és él boldogan.
2016. okt. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Undorító de igaz, kezdek én is erre a következtetésre jutni. Igyekszem nem feladni a reményt, de úgy tűnik olyan világban élünk ahol az olyan pasi aki hosszú távon kibírja egy monogám kapcsolatban ritkább, mint a fehér holló.
2016. okt. 29. 12:15
 18/29 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Nem ritka, csak körültekintően kell járkálni, és el kell dönteni, hogy egy olyan "minden nő álma" férfit akarsz megfogni, akiért sorban állnak a nők, vagy egy átlagosabb srácot, aki pont ugyanúgy a tiszteletre, a hűségre, és a szerelemre vágyik, ahogy te. :)
2016. okt. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Az a pasi bírja ki aki a kutyának nem kell és 5ös lottó főnyereménynek éli meg ha egy nő őt választja és végre van egy biztos szexpartnere a sok hoki után. Az nem kockáztatna holmi félrenézést ,no meg hiába néz félre ,ha esélye sincs.

Keress ilyet ,bőven vannak.

2016. okt. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Az a poén az egészben kedves 8-as, hogy a párom nem az az Adonisz macsó típus, akiért sorban állnának a lányok. Szeret a társaság középpontjában lenni olykor, de olykor el van ő magának a saját világában is. Sajnos mégsem adja meg nekem a tiszteletet, de tényleg nem akarom kiharcolni sem.
2016. okt. 29. 12:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!