Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarjon-e hogy a párom rendszeresen más emberek profilját nézegeti (főleg olyan emberekét, akiknek rendszerint ki van mindene egy képen csak hogy gyűljenek a likeok)?

Figyelt kérdés

Ezeket legtöbb esetben csak látásból ismeri. De azért még ott vannak a környezetében. (Nem egy embert rendszeresen, hanem van egy pár akiket felváltva nézeget.) A tudata is felőröl egyébként, én ezt nem tudom hova rakni. Nő létemre nekem, mivel szerelmes vagyok, eszembe se jutna más férfiak profiljait látogatni, ráadásul rendszeresen.

Mi tévő lehetnék? A válaszokat előre is köszönöm mindenkinek!



2016. okt. 29. 11:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
Inkább megyek homokozni (rég voltam gyerek), mint egy ilyen hisztis, bolhából elefántot csináló rinyagéppel töltsem az időmet. Ha a palidnak van esze, hamarosan dob téged.
2016. okt. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Még mindig itt vagy te is kedves homokozó ;) mindig visszajöttök úgy látom ;)))))))
2016. okt. 29. 12:34
 23/29 A kérdező kommentje:
Ja és ment a negatív háromszor is ;) Szóval pacsi neked! Remélem megérte itt hisztispics*zni, és szebb az életed mostmár.
2016. okt. 29. 12:35
 24/29 anonim ***** válasza:
Bizalomról és tisztelet megadásáról beszélsz. El nem tudom képzelni honnan tudhatod kiket nézeget rendszeresen, ha át nem léped te is ezeket a határokat.
2016. okt. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Abból is látszik hogy éretlen vagy még ,hogy negatívokat osztogatsz és örömködsz rajta ,mintha bármit is számítana ez...idő kell még ,fejed lágya benőjön ,a naív idealizmust elvesd, utána mehet a kapcsolatosdi.
2016. okt. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes hozzászólásokat, azoknak pedig külön akik témán belül maradtak. :) Nos igen, sajnálom nagyon hogy engem nem ott csesznek át ahol akarnak. Őszintén remélem hogy ezt soha nem növöm ki. :) És nem örömömben osztok negatívat, de a trollokkal és értelmi fogyatékosoknak nem igazán tudok mást adni :)))
2016. okt. 29. 13:17
 27/29 anonim ***** válasza:

Ennyi bolond állatot komolyan mondom.. nem tudják az "egyszeri" és a "folytonos" kozti kulonbseget.

Nalunk is ez van. Olyanokat nezeget akiket meg akar szerezni. Az egyik egy affektalo hulye pi-csa, 24 evesen nem tanulnem dolgozik csak a szulei penzet szorja meg fickozik. Erre van igenye h ezt nezegeti?!

Lassan kezdem letojni az egeszet. Nem er annyit h idegesitsem magam rajta. Teljesen olyanerzest valtott ki belolem mint ha vagyna utanuk. Oke hogy engem szeret de ez akkor is gáz.

2016. okt. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Meg akart szerezni anno.

Elirtam bocsanat

2016. okt. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ez részedről egy hazugságra épülő kapcsolat. Nem hiszem, hogy elmondod neki, hogy valahogy szemmel tartod a tudta nélkül. Szerintem innentől ezt már nagyon nehéz lenne rendbe tenni. Ha tudná rólad mit csinálsz szerintem szakítana veled.
2016. okt. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!