Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan táplálkozzak? Egy...

Virághercegnő kérdése:

Hogyan táplálkozzak? Egy hónapja rendszeresen eljárok mozogni, szeretném ha nyárra latszata lenne, főzni sajnos nincs időm ezert rendszerint szendvicset eszek. Miket egyek ha otthon nincs időm főzőcskézni?

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha egy hónapja rendszeresen mozogsz, akkor már kell, hogy legyen látszata.

Ha már szendvics, akkor csináld teljeskiörlésű kenyérből, sok zöldséggel, csirkemellel. (A csirkemellett roston kb öt perc megsütni, ez biztos belefér. )

Zabkását is tudsz magaddal vinni is akár munkahelyre, ez is gyorsan megvan.

Bármilyen csirkemelles ételt összedobsz pár perc alatt, rántottát, zöldségleveseket stb.

Negyed órád biztos van gyors, egészséges ételeket készíteni.

2016. jan. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szendvicsekkel semmire nem mész. Egészsèges életmód nem oldható meg főzelékfalóban ès szendvicsbàrokban való etkezèsekből. Főznöd kell, tudatos tervezés mellett nem is muszàj mindennap. Mozoghatsz, de rendes etkezés nélkül majdnem semmit nem fog érni.


Ja, időd arra van, amire akarod hogy legyen. Kifogásokkal nem lesz vàltozàs. Majd ha valóban eldöntötted fejben, akkor főzöl is. Addig csak a kifogások jönnek. Átèltem én is, tudom miről beszélek.

2016. jan. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pár tükörtojáshoz is elég pár perc, a többik is mondtak lehetőségeket... Vannak. Van, aki vasárnap megfőz sok adagot... Megoldható, csak akarni kell.

Szendvicsnél még némi olajos mag is sokkal jobb, bár ha kicsi a kalóriaigényed, akkor necces lehet.

2016. jan. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat ! Mindenképp kipróbálok ezt- azt. :)
2016. jan. 3. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!