Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Ti szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti szoktatok sztriptízelni a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés
Mert én most kicsit összevesztem ezen a barátommal. Már több éve együtt vagyunk és én elég sűrűn "táncikálok" neki, új fehérneműket veszek, stb, hogy ne laposodjon el a dolog. Nekem is jól este valami hasonló gesztus tőle, mert általában semmit se csinál, csak az van hogy befekszik az ágyba és "na gyere" vagy ölelés, puszilgatás és abból kerekedik szex. Ez a két verzió. Eleinte biztattam ezekre, de továbbra se volt semmi, aztán most felkapta a vizet, hogy én rá akarom erőltetni... Szerintetek?
2016. okt. 29. 21:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát hogy mennyire férfias arról lehetne vitázni... de biztos azért vannak megveszve a csajok a sztriptíztáncos pasiktól, mert annyira gáz... :)
2016. nov. 2. 09:33
 12/13 anonim ***** válasza:
Hm vicces ez a férfiasságmérő szempont :D
2016. nov. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Meg kellett volna nézetned vele a Magic Mikeot legalábbis a 2t. Én fiúként simán megtenném a barátnőmnek ha kéri. És szerintem az nem férfias aki fél hogy ennyit megtegyen a párjáért. Nem azt mondom úgy kell táncolni egy férfinak mint egy sztriptízes csajnak ha nem csak tudnia kellene egy kicsit "extrèmebben" táncolnia ha érted.
2018. szept. 1. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!