Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen sorozatot nézzek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sorozatot nézzek a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

A barátnőm a Pretty little liarst és a Gossip girlt szerette, én szeretem a Trónok harcát, Walking deadet, Breaking badet, Hannibált stb

A Suburgatoryt (Kertvárosba száműzve/A kondom el van vetve) mindketten szerettük, de már befejeztük.

Így jártam anyátokkalt nem szeretnénk nézni, mert kevés benne a sztori (ezzel senkinek nem akarok a lelkébe gázolni)


Tehát gyakorlatilag egy vicces, összetettebb sztorijú, nem erőszakos sorozat ajánlást szeretnék kérni.



2016. nov. 2. 22:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

#10-es: és milyen mázlisták voltatok a Herculessel meg Rex felügyelővel, az én korosztályom a 40 felé közelít, és Szomszédokat néztük Vágási Ferivel, és Xéna helyett Linda karatézott :)


Talán ezek miatt az élmények miatt TV-m, mióta elköltöztem otthonról ;)

2016. nov. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Költőnő? ***** válasza:
Futurama, the big bang, Sherlock és watson, lie to me, esetleg criminal minds. Én ezeket (is) szeret(t)em.
2016. nov. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Hé, leszállni a medicopterről! :D Kedvenc sorozat!


Amúgy Friends, Big bang theory, New Girl...

2016. nov. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
hat amit te leirtal hogy vicces osszetett storyval, nem egyszeru. amiket itt fesoroltak vagy egyik vagy masik. de mar vicces se nagyon, inkabb kinos es le kene loni oket (pl tbbt). a jobaratok az tenyleg vicces, de ott sincs osszetett story. a kepregenysorozatokat ruhellem, lehet azert mert kicsit tobb lovesem van a fizikarol (nem tul sok, de igy is az orbitalis f@$zsagok nekem nezhetetlenne teszik). a 13mas raktar eleinte jo volt, de abbahagytam a nezeset. nemreg egy reszt elkaptam az ujabb evadbol es a reakciom: ez mi a $zar?! szerintem kossetek kompromisszumot. egyszer vicces egyszer sztoris sorozatot nezzetek (pl dollhouse, river). esetleg animet is meg lehet probalni mint a steins gate
2016. nov. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Gossip girl, mint összetett sztori??? Mármint, nem azért, én is nagyon szerettem a sorozatot, de az minden, csak nem összetett. Az Így jártam anyátokkalban is kb ugyanannyi sztori van.


De egyébként: Penny Dreadful (ha kedvelitek a viktoriánus korabeli enyhén borzongató világot), Fleabag (nem tudom, van-e magyarul, brit sorozat, szóval ne várjatok hosszú évadokat), vagy ha tényleg elgondolkodtató, összetett történetre vágytok, akkor a Black Mirror gyakorlatilag kötelező.

2016. nov. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Jajj, hát nem kihagytam az aduászt?! Doctor Who!
2016. nov. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ilyen feltételekkel nehéz 😄 a Trónok harcát és a walking deadet mindketten nagyon szeretjük. Néztük a Jóbarátokat, Így jártam anyátokkal-t, Breaking bad-et is meg még sok mindent. A született feleségek szerintem vicces volt, bár néha komoly is. Mi azt is megnéztük. Valaki írta az Ezel-t szerintem az is jó volt. Nem az a brazil szappanopera típus, elég fordulatos.
2016. nov. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Supernatural (Odaát) se rossz, de már kicsit nagyon elhúzták
2016. nov. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Stranger Things,bár ez elég rövid és gyorsan végignézhető,Gotham, Supernatural (én a 10. évad után abbahagytam sok az ami sok alapon,de az első 5 évad valami zseniális), Doctor Who, BBC Sherlock, Orange is the new black esetleg, vagy ha jöhet kicsit történelmibb témájú is akkor a Merlint tudnám még javasolni,most hirtelen ennyi jut eszembe :D
2016. nov. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Tényleg, a Black Mirror is jó, épp azt nézem, csak beugrottam ide is két epizód között :D
2016. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!