Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Higgyek még benne, hogy megváltozik?

Figyelt kérdés
Kapcsolatunk elején elveszítettem a bizalmát, nem megcsalás, csak egy barátomnak falaztam, hazudtam ezért neki. Azóta viszont folyamatosan próbálok őszinte lenni, mindent megteszek ma kapcsolatunkért, ő viszont nem bízik benne, nyomoz utánam. Megkér másokat, akár munkatársaimat, hogy figyeljék, mikor kivel vagyok, beszélek. Tudja, hogy zavar ez az egész, mégis csinálja. Az exemet is zaklatja, mert valami pletykás azt mondta, hogy én egy rossz hírű vagyok, és tőle próbál informálódni. Közben bizonygatja, hogy szeret, de nekem ez nem fér bele, hogy annyira kontrollálna, hogy belenéz telefonomba, meg kivel csetelek, stb. Mit kezdjek ezzel a helyzettel?
2016. nov. 9. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit? Lépjél ki, mert csak rosszabb lesz.

Nemsokára, a WC-be is megy veled valaki, mint megfigyelő.

2016. nov. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beteg...Ugyan miért változna meg? Nagyom egyszerű pedig a dolog. Vagy megbízik benned vagy nem, de ha nem akkor a szakítás a megoldás és nem a nyomozás. Nem fog megváltozni.
2016. nov. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első ilyen napon elhagytam volna. Te miért nem? Ki a fsz ez, hogy ennyire bizonyítani akarsz neki? A gazdád?
2016. nov. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem fog. Valamiert nem tus benned bizni. Ha a afalazas akkor beteg, ha meg valami mas is, amit nem mondasz el vagy nem tudsz rola, akkor ertheto. Pl valamirrt ugy erzi nem akarod, mas noket nezegetsz es velemenyezel..stb
2016. nov. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez az ami sosem fogok megerteni hogy emberek hogyan hagyhatjak hogy idáig süllyedjen egy kapcsolat hogy az egyik fel nyomozgat a masik utan......es akkor továbbra is ebben akar maradni,meg még hisz benne hogy majd megvaltozik ez.....
2016. nov. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Á, ez gáz. A helyes eljárás a még inflagranti elkapott szeretöidet is barátságoz kézfogással és egy kis itókával fogadja.
2016. nov. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Változni nem fog, azt elfelejtheted. De egyébként te vagy az, aki ezt eltűri, szóval annyira azért mégsem lehet rossz.. Értelmes ember már rég kivágta volna ezt a barmot a bús p***ba, ahova való.
2016. nov. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!