Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti folytatnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti folytatnátok egy olyan kapcsolatban ahol lassan négy éve együtt vagytok, de a párotok nem mutatott be a szüleinek?

Figyelt kérdés
2016. nov. 9. 17:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%
Attól függ milyen a pasi. Én, 150 méterre laktam a szüleimtől és úgy negyedévente 5 percre benéztem hozzájuk. Így, a párom szüleit sem igazán akartam megismerni. Párom sem vittem el, mert minek.
2016. nov. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
48%
Kit érdekel???
2016. nov. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%
Ha ennyire szereted párodat hogy emiatt elhagynád
2016. nov. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nincs azzal gond, ha az exem nem mutat be, meg nem járunk oda háromhetente, valszeg még együtt lennénk.
2016. nov. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mi vaaaan???
2016. nov. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
De cssesszétek meg milyen ember az aki nem látogatja a családját, ünnepekkor nincsenek együtt??? Nyilván bizonyos kivételektől eltekintve. Vagy ő megy csak téged nem visz? Hogy telhet így el négy év? Nekem a párom is a családom része tehát együtt látogatjuk mindkettőnk szüleit. Ha a szüleim azt mondanák, hogy en kíváncsiak a páromra akkor pedig befejeztem velük. Nyilván arra az esetre nem vonatkozik ha minden héten új pasim van. Akkor érthető hogy nem akarják megismerni mindegyiket. De le vagyok döbbenve hogy mennyi embernek nem rendelkezik kellő érzelmi intelligenciával. Vagy ti csak dugópajtásnak tartjátok a csajotokat/pasitokat?? Ha fomtos a páron nekem és a családom is, akkor szeretném, hogy a számimra fontos emberek megismerjék egymást. Én egy évet várnék maximum. Ha ennyi idő alatt nem mutat be, vagy nem kíváncsi az én családomra akkor nem vagyunk egymáshoz valók. Ilyen esetben vagy én nem vagyok fontos neki eléggé vagy a családját sz.arja le. Egyik sem túl nyer. Persze ha ad értelems magyarázatot, mint ahogy én is írtam, hogy nem kíváncsiak a szülők a gyerek párjára és ezért. Szerencsére egyikőnk szülei sem retardáltak és családtagként tekintenek a gyerekük párjára.
2016. nov. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A pasid pszichopata???
2016. nov. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Mcgalagony17 ***** válasza:

Én a magam részéről nem érezném ezt válóoknak, ha a pasi meg bírja oldani a családi ünnepeket és minden alkalmat úgy, hogy velem is elég időt tudjon tölteni. De ez nálam egy speciális eset biztos, összevetve a véleményem néhány előttem válaszolóval, mert sosem jöttem ki a párjaim családtagjaival tisztelet a kevés kivetélnek. :)


22/N

2016. nov. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!