Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet az érzelmeinket irányíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az érzelmeinket irányítani, befolyásolni? Úgy érzem kiszerettem a páromból, de nem akarom elhagyni, mert nagyon jó társ.

Figyelt kérdés

Csak hétvégente van itthon általában a munkája miatt. Viszont ha nincs itthon, nem érzek semmi késztetést, hogy napközbe felhívjam, mint ahogy régen volt. Csak esténként beszélünk, de az is kicsit nyűg már nekem. Ha valami miatt úgy adódik, hogy napokat,vagy egy hetet is itthon van, a falra mászom a jelenlététől, idegesít amit tesz, ahogy gondolkodik, undorodom már a cigiszagú szájától (régen se tetszett,de eltűrtem).... Pedig nem csinál úgy semmi rosszat, néha sajnálom szegényt. Tudom hogy bennem van a hiba, elmúltak az érzelmeim. Viszont ő eléggé szeret, nagyon jószívű ember, okos és tudom, hogy ha egyszer gyerekünk lenne, nagyon jó apa és családfő lesz.

Hogy hozzam vissza az érzelmeimet? Ez egy folyamat eredménye, először csak kicsit voltak jelen ezek a dolgok, szép lassan egyre rosszabb lett. Józan ésszel nem akarnám őt elveszíteni és olyan jó lenne, ha minden helyrejönne.

Lehet tudatosan irányítani az érzelmeket?? 3,5éves kapcsolatról van szó amúgy. Az eszem nem akarja elveszíteni, a lelkem meg szabadulna, menne, új életet kezdene.


2016. nov. 9. 19:00
1 2
 11/11 anonim válasza:
Hogyan döntöttél végül?
2023. ápr. 7. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!