Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szó szerint rosszul leszek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szó szerint rosszul leszek, ha a párom nem jön időbe haza. Annyira rosszul viselem, hogy nehezebben jön a levegő és rángatolózok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kezdjük az elején. Kettő éve vagyunk együtt, egy éve pedig együtt élünk. Ő az a típus aki szeret beszélgetni, elidőzni embereknél, kocsmába stb. Nem alkoholista, de a sörözésbe benne van időnként. Megbeszéltük, hogy a munka után ha elmegy valahová, ír és azt is megírja mikor jön haza körülbelül. Rendszeresen 20 percet ír és abból 1, 1,-5 óra lesz, ha elszalad otthonról valahová és azt mondja 5 perc múlva jön, abból is lesz 1 óra. Na már most én eleve utálom ha esténként nincs itthon velem, de hogy még az időt is húzza teljesen kiakaszt. Ilyenkor nézem az időt és elkezdem hívogatni vagy felveszi vagy nem. Ha felveszi jön egy újabb 5 perc múlva megyek abból persze lesz vagy fél óra. Egyre idegesebb leszek ilyenkor és dobálózom, csapkodok, sírok (az a minimum) és mire hazaért annyira mérges leszek rá hogy veszekszem vele. Ez szinte minden héten így megy, a leghosszabb idő amíg nem történt ez, 3 hét volt. Mondtam már neki ezerszer hogy ha tudja hogy ilyen vagyok miért csinálja ezt, mi az oka, direkt szívat? Azt mondja nem, csak mindig elrepül az idő és nem tudja jól érzékelni az 5 percet sem. Rengeteg problémánk van ebből, anyám azt mondja fogadjam el őt ilyennek, mert ez még nem jelent azt hogy nem szeret. Tudom hogy szeret mert ha nincs ez nagyon jól megvagyunk és mindig aranyos hozzám, egy igazi béke kedvelő, nyugodt ember ő. De ezektől a falat tudnám kaparni és félek hogy az egészségem rámegy az ideg miatt. Mit tegyek? Kérlek ne írjátok, hogy tv-zzek olvassak, barátnőzzek míg haza nem ér, mert nem megy, olyankor csak erre gondolok és semmi nem köt le.
2016. nov. 12. 16:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem (csak) a kérdező hibája. Tisztelhetné annyira a pasi, hogy legalább normálisan válaszol neki, nem csak flegmán odavágja hogy "5 perc". Velem is sokszor megcsinálja ezt a barátom, hogy amikor megkérdezem, hogy mikor ér haza, csak annyit mond, hogy "majd". És szerinte ez teljesen normális, a majd jelenthet fél órát vagy 3 napot is, ne faggassam. Szerintem tiszteletlenség, hogy le se szrja hogy valaki várja haza, és legalább egy órás intervallumot mondjon, hogy mikorra várható (lehetőleg reálisan).
2016. nov. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 BlackSword ***** válasza:
40%
Kezdetnek elég lenne, ha lenne SAJÁT ÉLETED!!! És minden tisztelet a párodnak, mert én már a 3. ilyen hisztid úgy kivágtalak volna, mint a taknyot...
2016. nov. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
34%

Huh én már rég kiadtam volna az úti lapot kislány.

Ez már beteges amit csinálsz. Percre pontosan elakarod számoltatni a párodat minden percéről.

A bizalom a párod felé egyenlő a nullával, mielőtt bármit írnál, hogy te bízol benne stb hazugság, aki bízik a másikban nem viselkedik beteges nő módjára.

Nem csodálom, hogy sűrűn lelép, én se mennék ilyen nőhöz haza!

Adok Nektek még max 1 évet!

2016. nov. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Nem az érdekel hogy ti mit csinálnátok / mit csináltatok volna már velem. TUDOM hogy én vagyok a hibás, megoldást keresek, ezért írtam ide! Arra is gondoltam munkahelyet váltok, elmegyek 3 műszakra az egy műszakosból, hogy esténként ő nyugodtan el lehessen a haveroknál vagy a kocsmába és ne legyen vita. Gyógyszeren is elgondolkodtam, nyugtatón de félek hogy rászokok.
2016. nov. 12. 17:11
 15/27 anonim ***** válasza:
30%

"Gyógyszeren is elgondolkodtam, nyugtatón de félek hogy rászokok."


Gratulálok! Semmi bajod sincs, ezt képes vagy felfogni??

Képzelt beteg vagy csak, amire nem kell gyógyszert szedni.


A gyógyszer pedig a gyávák eszköze, akik nem akarnak szembe nézni a problémájukkal és nem akarnak változni, és a könnyebb utat választják.

2016. nov. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
18%
Akkor váltság munkahelyet, ezért kérdést kell kiírni?
2016. nov. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy írja az előző is, a nyugtató végképp nem megoldás. Annyi az egész, hogy önuralmat kell gyakorolnod és hobbit/társasági életet keresned. Ha ez nem megy egyedül (pedig felnőtt embernek igenis mennie kéne..) akkor fordulj szakemberhez, valszeg amúgy is rád férne.
2016. nov. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
A megoldást már leírták: elfoglaltság. Hogy ez három műszak, olvasás, vagy barátnőzés, az rajtad múlik, te dolgod.
2016. nov. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 BlackSword ***** válasza:
53%
Ez nem megoldás??? "Kezdetnek elég lenne, ha lenne SAJÁT ÉLETED!!!"
2016. nov. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
51%
Legyél pultos abban a kocsmában :D. Amúgy aki azt mondja, hogy "majd" az azért mondja ezt, mert ha valami okból késik 5-10 percet, akkor jön a "hazudtál nekem, semmit nem ér a nekem adott szavad, nem szeretsz, elárultad a kapcsolatunkat stb hisztik". Az a jó a határozatlan időben, hogy nem lehet késni. Szerintem szakemberrel konzultálj, ne gyógyszert szedj.
2016. nov. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!