Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szó szerint rosszul leszek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szó szerint rosszul leszek, ha a párom nem jön időbe haza. Annyira rosszul viselem, hogy nehezebben jön a levegő és rángatolózok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kezdjük az elején. Kettő éve vagyunk együtt, egy éve pedig együtt élünk. Ő az a típus aki szeret beszélgetni, elidőzni embereknél, kocsmába stb. Nem alkoholista, de a sörözésbe benne van időnként. Megbeszéltük, hogy a munka után ha elmegy valahová, ír és azt is megírja mikor jön haza körülbelül. Rendszeresen 20 percet ír és abból 1, 1,-5 óra lesz, ha elszalad otthonról valahová és azt mondja 5 perc múlva jön, abból is lesz 1 óra. Na már most én eleve utálom ha esténként nincs itthon velem, de hogy még az időt is húzza teljesen kiakaszt. Ilyenkor nézem az időt és elkezdem hívogatni vagy felveszi vagy nem. Ha felveszi jön egy újabb 5 perc múlva megyek abból persze lesz vagy fél óra. Egyre idegesebb leszek ilyenkor és dobálózom, csapkodok, sírok (az a minimum) és mire hazaért annyira mérges leszek rá hogy veszekszem vele. Ez szinte minden héten így megy, a leghosszabb idő amíg nem történt ez, 3 hét volt. Mondtam már neki ezerszer hogy ha tudja hogy ilyen vagyok miért csinálja ezt, mi az oka, direkt szívat? Azt mondja nem, csak mindig elrepül az idő és nem tudja jól érzékelni az 5 percet sem. Rengeteg problémánk van ebből, anyám azt mondja fogadjam el őt ilyennek, mert ez még nem jelent azt hogy nem szeret. Tudom hogy szeret mert ha nincs ez nagyon jól megvagyunk és mindig aranyos hozzám, egy igazi béke kedvelő, nyugodt ember ő. De ezektől a falat tudnám kaparni és félek hogy az egészségem rámegy az ideg miatt. Mit tegyek? Kérlek ne írjátok, hogy tv-zzek olvassak, barátnőzzek míg haza nem ér, mert nem megy, olyankor csak erre gondolok és semmi nem köt le.
2016. nov. 12. 16:22
1 2 3
 21/27 Sunshinedoll ***** válasza:
62%
A párod egy farok, mert ne bírja betartani a szavát, és nem bír rád időt áldozni és totál megbízhatatlan. De meg egy görcsös, számonkérő, ragadós partner vagy, és már csak azért se veszi fel néha a telefont neked, mert idegesíted az állandó hívogatással.
2016. nov. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
68%

Azért az, hogy nem bír a kérdezőre időt áldozni, és nem megbízható, szerintem elég erős kijelentés. A kérdező párja egész egyszerűen igényli a társasági életet, de ez nem jelent hűtlenséget!


Egyébként nagyon sok ilyen nővel találkoztam már, velem el is játszotta az egyik, féltékeny volt a haverokra, féltékeny volt minden nőismerősre, hisztizett ha nélküle mentem valahova, plusz amiatt is hiszti volt, ha esetleg ő is ott volt, akkor nem csak vele foglalkoztam, hanem jól éreztem magam a többiekkel is.


Megértem, hogy mi ez esetben a nők baja, de átérezni egész egyszerűen nem tudom. Mégis hogy a fenébe csalná meg úgy, ha elmegy sörözni? Ott a kocsmában ül rá valaki? Vagy mi? Azért ti is érzitek, hogy ez elég meredek így. Elmegy a haverokkal, megiszik egyet-kettőt-hármat, amennyi jólesik, megbeszélik az élet dolgait. Sokkalta egészségesebb életmód ez, mintha hazamenne a négy fal közé, és a nőjén (no meg a munkahelyén) kívül nem létezne számára a világ - és itt az, hogy egészséges, legfőképp lelki szempontból értendő, bár a sör nem egy egészségtelen dolog, mivel 100%-ban természetes :D


Kérdező, tegyél rendet a fejedben. Mert ha megcsalni nem is fog, de elhagyni biztosan, ha nem változtatsz magadon. Persze tudom, könnyen beszélek, de el kell fogadnod, hogy egy párkapcsolatban a párod nélküled is jól érezheti magát, másokkal, akár nőkkel is, beszélgetés ill. viccelődés szintjén, amíg nem csap át komoly flörtölésbe vagy még többe.


És igaza van egyik előttem válaszolónak, borzasztó idegesítő, ha időpontot kell mondanom, amikorra visszaérkezem, mert valóban elhúzódhat tovább is a sörözgetés, ha jó a társaság, illetve van beszédtéma. És ezzel az ég egy adta világon semmi probléma nincsen szerintem. Persze az megint másik szélsőség, ha valaki napi szinten megy esténként kocsmázni, aztán valamikor éjszaka csak befekszik a nője mellé félrészegen.

2016. nov. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
29%
Legyen saját életed, ennyi a titok.
2016. nov. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
71%

Tudod, sokaig en is ilyen voltam. Aztan rajottem, hogy nem kell ahhoz kocsmaba mennie, hogy megcsaljon. De egyenes ut fog ahhoz vezetni, ha ilyen idiota picsä modjara viselkedem.

En ilyenkor elmegyek bulizni, olvasok, vagy filmezek. Es ha megcsal? Legalabb tudod, hogy nem o volt az igazi.

Ha mar tenyleg nagyon sokallom, hogy nem jon, akkor racsorgok, de akkor is ugyanolyan kedves, cicas vagyok, mint amilyennek szeret, hogy merre jar es kb. mikor jon. Ha nem veszi fel, hagyom. Majd jon. Eddig mindig hazajott.

Ehhez persze az is kellett, hogy sokszor nyomatekositotta bennem hogy nem kell neki mas.

2016. nov. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
41%

Ez a pasi nem tisztel téged, dobd ki a francba.

Az 5 perc ne 2 óra legyen.Néha belefér, de állandóan?

Nem csoda ha ilyen ideges vagy, mert totál hülyére vesz, és megbízhatatlan is.Kukázd ki, utána megnyugszol.

És amikor lesz egy normális pasid, akkor jössz majd rá, hogy milyen jó nyugalomban élni, nem idegeskedve állandóan, hogy betartja-e amit mondott.

2016. nov. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
76%

Nem olvastam végig a válaszokat, csak átfutottam... Btw. Kiálthattok ti féltékenységet, meg agybajt, de ebben az esetben szerintem igenis a csávó a jobban hibás.

Ha baltázza a rezet 1,5 órán át, akkor miért mond 5 percet? Aztán meg csodálkozik, hogy a csaj eszi a kefét (hogy a csaj is túlreagálja, az már más kérdés).

Ha én ilyen típusú programra lépek le egyedül, feleségem kérdi, mikor jössz?? Mondom, fogalmam sincs. Na de kb? Kb se tudom megmondani. Oké, akkor azért csörögj, mikor jössz.

És ennyi!!! Akkor megyek haza, amikor sikerül, ő meg nem eszi a kefét, mert tisztában van vele, hogy addig tart a programom, ahogy éppen kijön a lépés.

Ez ilyen egyszerű. Ööm, bódottá!

Tanulja meg a csávesz azt mondani, h.Szivem fasse tudja mikor jövök, puszika! A csaj meg fogadja el, hogy ez egy ilyen.

This is not rocket science :-)

2016. nov. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
31%

1, keress magdnak valami elfoglaltsagot, mert tul sikat vagy egyedul, ha ilyen baromságokon kiakadsz

2. szokj le a folytonos ellenorizgetesrol, mert ki fog dobni.


Nokent irom, hogy nagyon gáz, amit csinálsz.

O ilyen, jo én sem szeretem, mikor x et mond es y ra ér haza, de ettol nem.kezdek felesleges hisztibe.


A kérdés pedig csak rolad szol, onzo, birtokló sárkány vagy, amit értelmes ember nem visel el sokáig.


Nem ártana pszichologushoz.menned, mert a kezdodo pánikroham (amit te zsarolásnak fogsz felhasználni) pláne nem normális es illene kezeltetned, meg ha ott vagy, a tobbi defekteted is elkezdhetitek megbeszélni.

2016. nov. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!