Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg normális, hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg normális, hogy milyen szutyokba bele kell lógatni?

Figyelt kérdés
Azon vitatkozik velem a barátom, hogy ezt soha nem fogom megérteni, ne is kérdezgessem erről mert neki ezek az ELVEI amik soha nem fognak változni... Mert hogy nő vagyok, nem pasi, így nem érthetem. De még ő is röhög azokon, hogy kikkel feküdt le, némelyik nagyon gusztustalan. Prostikról ne is beszéljünk, ott is volt 2x. És én vagyok az aki hülye meg "nem értek semmit"?
2016. nov. 13. 00:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%

Nyugi, a következő csaj szemében te is csak egy ócska szutyok leszel, akibe belelógatta... az enyémben már most is az vagy.

Hogy vagy képes ilyen gusztustalan, alpári, ocsmány módon beszélni más nőkről, emberekről, akikhez közöd nincsen? Undorító...

2016. nov. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Épp eleget tudok róluk... És szerintem egy több éves kapcsolat nem ugyanaz, mint egy játszótéren megdugni valakit éjjel, majd azzal hencegni mindenkinek. :)
2016. nov. 13. 00:16
 3/25 anonim ***** válasza:
28%
Igaza van, a nők 99%-a nagyon nem érti a férfiakat. A gyakori kérdéseken a 99,9%-a nem érti. Ettől még gyakran meg tudjátok jósolni, hogy mire mi lesz egy férfi reakciója, befolyásolni is tudjátok, de igazán sose értitek. Akikről én éreztem, hogy sejtenek valamit, azok mind elvégezték a pszichológus szakot. Lehet véletlen, nem tudom.
2016. nov. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
Az én régi párom is bevallotta, hogy sajnos volt már fizetősnél.Valahogy túltettem magam rajta. Én is voltam már olyan férfival a múltban,amire nem vagyok büszke. De nem is emlegetek fel semmit a múltból.
2016. nov. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 omba ***** válasza:
84%

DE mifélék azok az ELVEI?

Az ember nem elvi okokból dug.

2016. nov. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
16%
Nőj fel. Nekem is, a paromnak is van egy masok szamara valoszinuleg kacifantosnak tuno multunk, ami neha keresztezte egymast, de most egyutt vagyunk es csak ez szamit.
2016. nov. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
14%
Most mit mondjak? Csak eszembe jutott, hogy itt naponta olvasom, hogy nők is összefekszenek akárkivel, már az első alkalomkor. A többi nő meg biztatja, hogy ez a normális, és ne szégyellje magát...
2016. nov. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%

Ha nem tetszik minek álltál össze vele?

Te választottad ezt mákvirágot akkor most szagoljad.

2016. nov. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
33%
Te kikkel beszélsz??? És ezzel véglénnyel jössz össze?
2016. nov. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
45%
Ez van.barmilyen szutykot megdugnak ha rajuk jon...vagy a legjobb feleseget is megcsaljak.gyonyoru huseges not akitol mindent megkap minden teren,megcsalja egy szo szerint minden bokorban megkaphato rib ancal.mert az izgalmasabb...ferfiakkal szerelembol kapcsolatot tartani nem erdemes.
2016. nov. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!