Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom megbánt sűrűn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom megbánt sűrűn rámjön a sírás, de ő ilyenkor nem megvigasztal hanem azt mondja hogy szinészkedek, és nyávogós vagyok. Ilyen még valakinek a párja?

Figyelt kérdés
2016. nov. 20. 20:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Olyan párt kell találnod, akinek a problémáid és a nyűgjeid megoldandó dolgok, és nem olyat, aki csak tovább fokozza.
2016. nov. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

HAJJAJ drágám!! :D

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..

ez az én kérdésem.. :(

2016. nov. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az exem ilyen volt, én azt tanácsolom, hogy dobd, és kerüld el minél messzebbre. Oda jutottunk, hogy már azt hittem, tényleg én vagyok a szemét...

Érdekes, a mostani párom először is nem szokott megbántani, másrészt meg, ha más miatt sírok, akkor azonnal megölelget, és megvigasztal, érdekes, maximum 5-10 percig tart egy ilyen ""hiszti"", és havonta kb kétszer, nem pedig heti kétszer órákig. Sokkal jobb az élet egy normális partnerrel, aki nem csak megkeseríti az ember életét.

2016. nov. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!