Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvertem, megbántam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvertem, megbántam, hogy kérjek bocsánatot? 27/F

Figyelt kérdés
A barátnőm egy csúnya veszekedés során arcon ütöttem, majd többször megrúgtam, mert karmolt és leszakította rólam a pólót. Megbántam a tettem, hogy kérjek bocsánatot? Van erre még lehetőség? Ötlet?

2016. nov. 23. 18:46
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
79%
Csak puszta erdeklodesbol kerdezem az ilyen hozzad hasonlo minosithetetlen "emberektol": ha lesz gyereked, es csunyan osszeveszel vele (mert bizony nincs gyerekkor csunya hisztik es veszekedesek nelkul), akkor majd ot is ugyanigy megvered, megrugdosod? Vagy te mindenhol igy intezed a konfliktusaidat? Ennyi eszed van? Allat vagy? Vagy most jon a fogadkozas gondolom, hogy "jaj a gyerekemet sosem bantanam!". De. A szerelmedet, aki ugyanugy szeretted is bantottad. Egyik es masik kozott nincs kulonbseg. Inkabb faradj el pszichologushoz, a lany eletebol meg szallj ki mielott ujbol megverned (tudjuk, nem fogod, soha, ez is veletlen volt, es amugy tokre megerdemelte... hogyne. Undorito.) szerencsetlent, mert a mellekelt abra mutatja, o nem mer tenni semmit, mert siman bemeseli maganak ezeket a szarsagokat.
2016. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
86%

Én is nevetek rajtad.

Én mindig is gyűlöltem az agresszív férfiakat, ha a fejed tetejére állsz, akkor is. Az első barátomat azért hagytam el, mert ocsmányul, agresszív módon beszélt velem, ha vitatkoztunk. Odáig el sem juthatott volna a dolog, hogy meg is üssön, mert hamar vége lett.

A mostani párom pedig nemhogy egy másik embert nm bántana (max. önvédelemből), de még a legyet és a poloskát is kiengedi, nem leüti.

Ennyit erről.

Nincs "női" dolog ebben. Vannak emberek, akiknek nincs önbecsülésük és eltűrik az agressziót. Nő is és férfi is. A családon belüli erőszakot elszenvedő emberek 40%-a férfi.

2016. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
15%
#14: Mert mi lesz? Leköpöd a monitorodat? Nagyon fog nekem fájni, ha utána fél napig takarítod, elhiheted.
2016. nov. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
77%
Hiába nyomjátok a mínuszt, ha pisztolyt tartanátok a fejemhez, vagy kést a torkomhoz, akkor is azt mondanám, hogy gyűlölöm az agresszív férfiakat. :)
2016. nov. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
78%

"Úgy érzem jogos volt"


Na b@asszus, tuti troll kérdés, ha netán mégsem, akkor többet ne menj nő közelébe sem.

2016. nov. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 RoseTyler ***** válasza:
79%
Most akkor tegyük sorrendbe.... Veszekedtetek, te lekevertél a csajnak egy pofont, utána ő neked esett, összekarmolt és leszakította rólad a pólót, majd ezután rúgtál bele többször, hogy ezt abbahagyja? Ha ez így volt, akkor kb. addig voltatok kvittek, amíg ő a pofont megtorolta. Utána, ha max. normálisan lefogod, hogy lenyugodjon, aztán rögtön bocsánatot kérsz azért, hogy barom voltál, akkor még okés lenne a szitu. De az, hogy megrugdosod... erre már nem tudok mit mondani. Persze, bocsánatot kérni bármikor lehet, ha még érdekli.
2016. nov. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
verekedés után szexeltünk
2016. nov. 23. 20:37
 18/39 anonim ***** válasza:
86%
Senkit sem érdekel, hogy mit csinálsz a képzeletbeli barátnőiddel.
2016. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
56%

1. Ertelmes ember nem veszekszik

2. Megutotted aztán még neked áll feljebb? A csajod helyében visszakézbol ugy tokon rugtalak volna, hogy nem kell gyereken gondolkoznod tobbet

2016. nov. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
66%
Egy utolsó tr.óger vagy ! Undorító!
2016. nov. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!