Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvertem, megbántam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvertem, megbántam, hogy kérjek bocsánatot? 27/F

Figyelt kérdés
A barátnőm egy csúnya veszekedés során arcon ütöttem, majd többször megrúgtam, mert karmolt és leszakította rólam a pólót. Megbántam a tettem, hogy kérjek bocsánatot? Van erre még lehetőség? Ötlet?

2016. nov. 23. 18:46
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Ha csak egy pofont adtal volna neki meg megrangatod kicsit (tenyleg kicsit) az boven eleg lett volna.

En is no vagyok de ki az a vadrib#anc aki letepi a polot a masikrol meg karmolaszik. Nem tudnam elkepzelni h igy banjak a volegenyemmel. O sem banna igy soha velem. Egy konfliktusunk sem volt meg amit ne tudtunk volna kulturaltan megbeszelni.

Ne kerj tole bocsanatot. Nezzen o is magaba h miert kapta. Ha viszont valami nagy bajt csinaltal akkor kerj bocsanatot ahogy csak lehet.

../N

2016. dec. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
47%
Sehogy. hugyozz bele egy pohárba és idd meg. egs
2016. dec. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 Sateenkaari ***** válasza:
47%
Te pedig ismerd be, hogy kasztrálást érdemelsz :D Azért van ennyi hülye ember a világon, mert az ilyenek, mint te szaporodnak :D
2016. dec. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

#33 Ezt most nekem? :D


#32 voltam

2016. dec. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 Sateenkaari ***** válasza:
Nem. A kérdezőnek!
2016. dec. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Tegnap 23:04-nek kivanom, hogy kapjon akkor egy hiszti utan bagy csak ugy. Kivancsi lennek, utana is mondana-e ilyeneket ezzel az iq szinttel.
2016. dec. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
49%
Már kaptam mert nagyon hisztiztem. Szó szerint rohamot kaptam törtem zúztam és igen is megérdemeltem. Ettől még nem ítélek el senkit. Azokat viszont igen akik ok nélkül esetleg részegen verik az asszonyt mert úgy tartja kedve.
2016. dec. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Ha ennyire osszevesztetek nem eri meg a kapcsolat folytatasa, mert kesobb lehet, hogy ennel is rosszabbul sulnek el a dolgok.
2016. dec. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Azt hiszed te b*rom,hogy megdugod azt kibékül veled? Azt hiszed, hogy olyan k***a jó vagy az ágyban? Kétlem :D 22/L
2017. ápr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!