Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom biszexuális, és ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom biszexuális, és ezt most mondta el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy év után tudtam meg róla. Gyereket terveztünk,esküvőt. Soha nem gondoltam volna róla mert férfias, semmi nem utalt rá. Volt férfiakkal is kapcsolata. Nagyon szeretem,de nem tudom,hogy dolgozzam ezt fel.Félek is hogy megcsal, ilyenektől.
2016. dec. 3. 15:52
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
54%
5-ös, mindenki tudja, hogy csak egy frusztrált meleg pasi vagy...
2016. dec. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 A kérdező kommentje:
5.Egy hülye kis tini vagy aki semmit nem tud az életről. Úgyhogy kussolnod kellene, nem véleményt írni.
2016. dec. 3. 17:07
 13/62 A kérdező kommentje:
Még jó,hogy elmondta az őszinteség egy párkapcsolat alapja. Amúgy szeretem ezt a sok trágárságot ami egy biszex férfi felé árad nem értem.
2016. dec. 3. 17:10
 14/62 anonim ***** válasza:
26%
Teljesen igazuk van.. Lesz majd olyan pillanat az életében, amikor megint inkább cumizna. Akkor mit fogsz csinálni? Most kéne otthagynod.
2016. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
71%

" 6-nak,szerinted mennyien vannak akiknél a házasság életük végéig szól?:)"


Ha meg nem az életük végéig szól, akkor ugyan úgy nem értem a problémát. Nem mindegy egy ideig-óráig létező kapcsolatban, hogy a másik fél a kapcsolat előtt és után mit csinált vagy mit fog csinálni?


"A másik meg lehet majd egyszer nyitott kapcsolatot szeretne vagy házasságot mindegy és úgy csinálja,hogy mindenből jusson :)"


És egy hetero nem akarhat nyitott kapcsolatot? Egy hetero nem akarhat másik nőt? Hisz ő is azt akarja, hogy mindenből jusson neki a te logikád szerint.

2016. dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
97%

" Teljesen igazuk van.. Lesz majd olyan pillanat az életében, amikor megint inkább cumizna. Akkor mit fogsz csinálni? Most kéne otthagynod."


Olyan pillanat is lesz, amikor inkább mást nőt dugna meg, nem? Akkor ennyi erővel sose házasodjon, mert nem létezik olyan férfi, akinek tényleg csak egyetlen egy nő tetszik?

2016. dec. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
6%
Nem kell álszenteskedni! A szomszédom is bi volt,csinált 3 gyereket a feleségének,a végén mégis elváltak! Évek óta már csak pasival foglalkozik! Akiben benne van a hajlam,úgysem tud megváltozni,legfeljebb ideig óráig! És igen! Undorítóbb ha férfit cumicik,mintha egy nővel menne félre!
2016. dec. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
88%

"Nem kell álszenteskedni! A szomszédom is bi volt,csinált 3 gyereket a feleségének,a végén mégis elváltak!"


Tök jó. Egy példa. Nagyon jó. Tehát egy EGY azaz 1 elemű mintából vonsz le következtetést egy vélhetően több tízezres csoportra? Váó. Akkor hadd kérdezzem meg, hogy hány olyan elvált házaspárral találkoztál, ahol mindkét fél 100%-ig heteroszexuális? Na? Több mint egy?


"Évek óta már csak pasival foglalkozik! Akiben benne van a hajlam,úgysem tud megváltozni,legfeljebb ideig óráig!"


Egy szóval se állította senki, hogy meg fog változni. Biszexuális, valószínűleg élete végéig tetszeni fognak neki egyes férfiak és egyes nők is a feleségén kívül. Viszont egy házasság feltételezi az örök hűséget, szóval nem értem miért probléma?


"És igen! Undorítóbb ha férfit cumicik,mintha egy nővel menne félre!"


Ez tök jó, csak semmi köze a kérdéshez és nem is igazán látom értelmét annak, hogy felhoztad. Egy félrelépés után így is - úgy is vége a házasságnak (vagy legalábbis végzetesen megroppan).

2016. dec. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
24%
16-os, ez azért baromság, mert szexuálisan kitudja nagyjából élni azt, amit egy másik nőben keresne. A kérdezőnek csak punája van, magyarul ha lenne ilyen pillanat az életében, hogy cumizni szeretne, azt semmilyen formában nem tudná megadni neki a párja.. csak az anál, az kevés lenne..
2016. dec. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
4%
Értem én, hogy véditek a melegeket (manapság nagy divat lett), de kicsit gondolkodjatok már. Köszi
2016. dec. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!