Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom biszexuális, és ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom biszexuális, és ezt most mondta el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy év után tudtam meg róla. Gyereket terveztünk,esküvőt. Soha nem gondoltam volna róla mert férfias, semmi nem utalt rá. Volt férfiakkal is kapcsolata. Nagyon szeretem,de nem tudom,hogy dolgozzam ezt fel.Félek is hogy megcsal, ilyenektől.
2016. dec. 3. 15:52
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
26%
Csak kiforgatod mindenki szavát, értsd már meg, hogy nem a hetero emberekről van szó...
2016. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
25%

"Te komolyan azt hiszed, hogy egy heteroszexuálisnak nem fog eszébe jutni más nő? "


Lehetséges, sőt biztos eszébe fog jutni, de ott lesz a feleségének a nunija, amivel talán tudja feledtetni a vágyait. Na most ezt, hogy csinálja meg, ha pasiról van szó? Növesszen farkat? Érted már? Egy hetero bukásán még lehet segíteni, de ha bisex a másik fél, és vágyakozik? Akkor mit csínál?

2016. dec. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
10%

Figyelj okostojás! Azért qrvára nem mindegy,ha már megcsal a párom,hogy azonos neművel teszi,vagy nővel!Azért nehogy már egy másik férfi sz@ros s@ggébe dugja,amit utána meg majd Nekem ad ide!

Nem,nem egyszerre kell neki,hanem egymás után!

És igen! 5ezerből talán egy,aki nem csalja meg valamilyen formában a párját! De az ne azonos nemű legyen már! Én nem bírnám elviselni! De ha a kérdezőnek ez megfelel,egészségére!

2016. dec. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
25%
Még hány oldalt kell írni, hogy felfogd a pici agyaddal, hogy a kettőt (hetero,bisex) kapcsolat szempontjából, és sehogy sem lehet egy kalap alá venni. Szóval ne a hetero emberekkel példálózzál.
2016. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
9%
Ez 40-esnek ment
2016. dec. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 A kérdező kommentje:
77-os mire fel ez a személyeskedés? Te meg egy tapló vagy aki beszólogat másoknak.
2016. dec. 3. 21:45
 47/62 anonim ***** válasza:

Csak a hozzád hasonló véglényeknek szólok be c:

Egyébként még én vagyok a tapló, amikor te lekussoltatsz valakit, mert nem az a véleménye, mint neked :D Hát elmondanám, hogy az a kis tini értelmesebb, mint amilyen te valaha leszel.

2016. dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 A kérdező kommentje:
Egyébként a kérdés nem arról szól,hogy milyen szexuális szokásai vannak a páromnak. Átgondoltam a helyzetet,az első sokk után,mert szeretem annyira,hogy el tudjam fogadni,és családot alapítsunk. A megcsalás amúgy sem azon múlik,hogy milyen a másik nemi szerve.:-D Hány olyan kapcsolat van ahol a férj a kezdetektől csalja a feleségét.
2016. dec. 3. 21:51
 49/62 anonim ***** válasza:
25%
A 40-es, és a 77%-os ugyan azaz ember. A melegek, biszexek,leszbik megint lepontozták mindenkit. Meg ez a nyomi gyerek 100 accountal.
2016. dec. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
29%
Ennyi élete van, hogy itt gyakorin okoskodik, de a való életben úgysincs igaza.
2016. dec. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!