Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom biszexuális, és ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom biszexuális, és ezt most mondta el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy év után tudtam meg róla. Gyereket terveztünk,esküvőt. Soha nem gondoltam volna róla mert férfias, semmi nem utalt rá. Volt férfiakkal is kapcsolata. Nagyon szeretem,de nem tudom,hogy dolgozzam ezt fel.Félek is hogy megcsal, ilyenektől.
2016. dec. 3. 15:52
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 A kérdező kommentje:
19.-es semmit nem tudsz a kapcsolatomról. Pl.Az anális szexet sohasem hozta fel,mert tudja,hogy nem szeretem.
2016. dec. 3. 17:42
 22/62 anonim ***** válasza:
50%

tök mindegy, h milyen a ferfi, kövér, vékony magas, szűz vagy biszex. Ha már állandó kétségeid vannak felőle h ez menni fog e köztetek akkor továbbra is lesz, így meg nem lehet kapcsolatban élni, mert mindig stresszelni fogsz ezen és nem bizni benne.

Máshogy nézve: Nem biztos h egy pár maradtok mindig, de az se biztos h otthagyna téged bárkiért is, ha már szerelemből oltár elé vitt téged.

Bármilyen döntést hozol, nem lehet azert hibaztatni téged, de a jövőt senki nem látja előre és senki nem fogja megmondani h mi fog történni veletek ha együtt maradtok vagy ha egy masik pasit talalsz. De ha erről sokat stresszelsz akkor hagyd ott.

2016. dec. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
0%
De most itt nem az anális szexről van szó, próbáld már meg értelmezni amit írtam. A kapcsolatodról meg nyilván nem tudom semmit, mivel nem is ismerlek.
2016. dec. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
71%

" Értem én, hogy véditek a melegeket (manapság nagy divat lett), de kicsit gondolkodjatok már. Köszi"


Na jó, akkor 3 oldalnyi beszélgetés után most már tényleg felvilágosítalak: nem meleg, hanem biszexuális. Tudod egyáltalán, hogy mi az?


" De most itt nem az anális szexről van szó, próbáld már meg értelmezni amit írtam. A kapcsolatodról meg nyilván nem tudom semmit, mivel nem is ismerlek."


Értelmezem: idióta, elfogult, logikátlan és túl konkrét tanácsokat adsz egy vadidegen ember életének legnagyobb döntésében, aminek hátteréről amúgy fingod sincs.

2016. dec. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
4%

Azért mondta most el,ha így is hozzámégy feleségül,késöbb tisztának érzi majd a lelkiismeretét,ha egy másik pasival bújik ágyba! Azért ez nem ugyan az,mintha csak a nőkhöz vonzódna! Nőként megtudsz neki mindent adni,de férfiként semmit!Esetleg egy jó kis dákót felnyomsz neki,talán elég lesz.Az ösztön ,a vágy benne lesz és elöbb-utobb keresni fogja a másik férfival való érintkezést,testi kontaktust. Meghazudtolni saját magát nem tudja.

Én nem bántom őket,mert nem tehetnek róla,de sztem vagy egy bi társat keressen,aki ezt tolerálja,vagy ne akarjon heteroval kapcsot. Nagyon jól gondold át!

2016. dec. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
22%
Ugyan azt írtam amit a 25-ös, csak más szavakkal. Vicces, hogy sokan nem tudnak mondatot értelmezni, de azért ide jönnek okoskodni. Tudom, hogy a bisex az nem egyenlő a homoszexualitással 24-es.. de most itt a pasikról van szó, a nő már adott.. Arról nem is beszélve, hogy esküvő előtt miért mond el egy ilyet? Nyilván szeretne majd ebböl kihozni valamit.. Szerintem csak a családalapítás miatt, nem fog lemondani a vágyairól.. dönts el mindenki, hogy ilyen kilátásokkal mekkora lendülettel folytatná tovább..
2016. dec. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
0%
Remélem most eljutott 24-es agyáig, hogy mit próbáltam kifejteni.
2016. dec. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
42%

" Remélem most eljutott 24-es agyáig, hogy mit próbáltam kifejteni."


Nem, nem jutott el. Nem valós problémákról írsz se te, se az előtted szóló.


"Azért mondta most el,ha így is hozzámégy feleségül,késöbb tisztának érzi majd a lelkiismeretét,ha egy másik pasival bújik ágyba! "

"Nőként megtudsz neki mindent adni,de férfiként semmit!Esetleg egy jó kis dákót felnyomsz neki,talán elég lesz."


Ez akkora szalmabáb érvelés mint a ház. Milyen gerinctelen sunyi érv ez? :D Mire alapozod, hogy azért mondta el, hogy később könnyű szívvel megcsalhassa :D Vicc :D Meg mi az, hogy kell neki dákó? :D Honnan tudod, hogy milyen szerepben volt ha férfival került össze? :D


"Nyilván szeretne majd ebböl kihozni valamit.. "


Igen, b..meg, gondolom őszinte akart lenni teljesen. Mindig is mondom, hogy teljesen őszintének mindenben egyetlen emberrel soha a büdös életbe nem szabad, mert mindenkiben van valami ami a másik ember csőrét úgyis bökni fogja. Ha te ezt tudatosan elrejted és nem zavar, azzal nem ártasz senkinek, egy kegyes hazugság lesz. Most például simán lehet, hogy egy amúgy tökéletes házasságot baltázott szét a kérdező párja azzal, hogy elmondta azt, amit már amúgy is fölösleges.


"Szerintem csak a családalapítás miatt, nem fog lemondani a vágyairól.. dönts el mindenki, hogy ilyen kilátásokkal mekkora lendülettel folytatná tovább.."


Szerintem te meg továbbra is csak feltételezéseket óbégatsz. Mire alapozod ezeket? Ezredszerre kérdezem és soha semmi.


Minek járok én ebbe a kategóriába gyerekkel vitatkozni azt nem tudom.

2016. dec. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
35%

28-as, veled csak az az egy probléma van, hogy nagyon okosnak érzed magad, de most sem írtál semmit.


"Szerintem te meg továbbra is csak feltételezéseket óbégatsz. Mire alapozod ezeket?"


Most komolyan erre mit lehet írni? Annyira ismerem a kérdezőt, és a pasiját, mint te.. Lehet semmi nem igaz a pasira, de a nagy általánosság alapján csak idő kérdése, hogy véget ér a kapcsolatuk. Nem akarok személyeskedni, de gondolom te is bisex/meleg vagy, és ezért vagy ennyire frusztrált.

2016. dec. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
31%
Komolyan, igyál egy pohár vizet, nem akarok neked rosszat.
2016. dec. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!