Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom biszexuális, és ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom biszexuális, és ezt most mondta el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy év után tudtam meg róla. Gyereket terveztünk,esküvőt. Soha nem gondoltam volna róla mert férfias, semmi nem utalt rá. Volt férfiakkal is kapcsolata. Nagyon szeretem,de nem tudom,hogy dolgozzam ezt fel.Félek is hogy megcsal, ilyenektől.
2016. dec. 3. 15:52
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
83%

"Lehet semmi nem igaz a pasira, de a nagy általánosság alapján csak idő kérdése, hogy véget ér a kapcsolatuk."


EZÉRT kérdezem bakker, HONNAN VANNAK A TAPASZTALATAID? Te elolvasod amit írok, most komolyan? :D Ezen már hangosan felröhögtem :D Azt állítod, hogy nagy általánosság alapján. Oké. HÁNY biszexuális embert ismersz? Hány biszexuális-heteroszexuális kapcsolatban élőt ismersz? Én speciel nagyon keveset(egyet), épp ezért nem is merek ilyen magabiztossággal vagdalkozni a "tényekkel", de akkor ezek szerint te rohadt sokat, mert ilyen általánosítások levonásához azért pár tucat biszexuális embert csak ismerned kell.


"Nem akarok személyeskedni, de gondolom te is bisex/meleg vagy, és ezért vagy ennyire frusztrált."


Nem akarsz személyeskedni, de azért személyeskedsz :D Már vártam mikor kötünk itt ki. Én nem feltételezek olyanokat, hogy egyből megcsalná a nőt és egész nap a f..szon járna az esze, szóval biztos meleg vagyok :D Persze. :D Nem, nem vagyok az. Ha az lennék akkor esetleg tudnék én is olyan nagy életigazságokat kijelenteni a témával kapcsolatban mint te... várjunk, ha nincsenek biszexuális ismerőseid tucatszám és nem is bevallottan hazudsz, akkor... biszex vagy? Nem akarok személyeskedni.

2016. dec. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
29%
Én nem folytatnám. Mivan ha elvaltok , lesz gyerek és azután ő összejön egy pasival. A gyerekem mit látna ... Atyaisten
2016. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
10%

31-es,Te beteg vagy! :D Igaz,nem tudjuk,hogy melyik szerepben volt a férfi,de teljesen mindegy is! A nő,soha nem fogja tudni megadni neki azt,amire vágyik! És igen! Előbb vagy utóbb,de félremegy! Fogja keresni az alkalmat,lehetőséget,mert a vágy benne van! Az soha,érted,soha nem fog elmúlni! Nem véletlenül vallotta be!

Ha már nem motoszkálna benne,ha úgy gondolná,hogy oké,kiprobálta,de nem tetszik,egy baklővés volt,NEM mondta volna el!!!

2016. dec. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
85%

"31-es,Te beteg vagy! :D"


Te meg fogalmatlan.


"Igaz,nem tudjuk,hogy melyik szerepben volt a férfi,de teljesen mindegy is!"


Nekem totálisan mindegy, meg a kérdés szempontjából is az, csak hát ugye te jöttél ilyen seggbekuki meg szopkolódós dolgokkal feleslegesen.


"nő,soha nem fogja tudni megadni neki azt,amire vágyik!"


Mert?


"És igen! Előbb vagy utóbb,de félremegy!"


Mert?


"Fogja keresni az alkalmat,lehetőséget,mert a vágy benne van!"


Mert?


"Az soha,érted,soha nem fog elmúlni!"


Mert?


"Nem véletlenül vallotta be!"


Nem, nem véletlenül vallotta be. Azért mert úgy érezte lehet őszinte a jövendőbelijével. Legalábbis én ezt gondolom, ez tűnik a valószínűnek. A te verziódra abszolút semmi utalás nincs sehol a kérdésben és a későbbi kommentekben.


"Ha már nem motoszkálna benne,ha úgy gondolná,hogy oké,kiprobálta,de nem tetszik,egy baklővés volt,NEM mondta volna el!!!"


Mert miért ne mondta volna el?


Most komolyan csak én érzem úgy, hogy itt senkinek sincs fingja se semmiről, csak a Szulejmánban meg a Mónika Showban ezt látta színészektől és ezt gondolja?

2016. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
85%

Én egyet értek a 66%-ossal, abból, hogy biszexuális, miért következik egyből az, hogy meg fogja csalni a párját? Ha csak férfiak tudnák neki megadni, amire vágyik, gondolom nőkkel egyáltalán nem is alakitana ki kapcsolatot, nem hogy megkérné bármelyiknek is a kezét.

És a 5. válaszolóval is egyet értek abban, hogy felszines vagy és idióta, szóval én is nagyon remélem, hogy otthagy, még mielőtt szaporodnál vele és megtalálná csóri a boldogságot egy normális nő vagy férfi oldalán.

Egyébként csak úgy mellékesen megjegyzem, elvileg a nők nagy része biszexuális, akkor már alapból minden pasinak melegnek kéne lennie, mert ki tudja, a barátnőjük mikor kefél majd félre? :D

2016. dec. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
6%
Para...már a férfiakra is féltékeny lehetsz.
2016. dec. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
11%
34! Felesleges Neked bármit is írni! Nem kell itt minden miértedre válaszolni! Benne van a nevében:bisexuális! Tehát,szüksége van,igényli mind2 nemmel való kapcsolatot! Olyan nincs,h bi volt és hirtelen csak nőre áll rá! Akkor már elvesztené a jelentését!Hagyjál a hülyeségeddel! Igyál meg egy kakaót és pihenj le! Jó éjt!
2016. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
30%
Szóval ti azt mondjátok, hogy jó 50 év alatt (házasság ideje alatt), egyszer sem fog eszébe jutni a kuki, nem fognak előtörni a vágyai, és boldogan élnek amíg meg nem halnak?! Itt mindenki fogyatékos? Ti komolyan azt hiszitek, hogy ez lesz? Ide csak gyerekek írnak? :DD
2016. dec. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
34%
A biszexek, leszbik, melegek lepontozták a normális válaszokat/ vagy ennek a bolond gyereknek vann 100 accountja..
2016. dec. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
85%

" 34! Felesleges Neked bármit is írni! Nem kell itt minden miértekre válaszolni!"


Persze, a buta embereknek nem kell miértekre válaszolniuk. Van egy előre legyártott válaszuk, amit a körülményektől függetlenül tudnak puffogtatni.


"Benne van a nevében:bisexuális!"


Biszexuális. Most már fizikai fájdalmam van a helyesírásodtól. A szex, szexuális, szexel, stb. mind-mind sz-el írandók. Alá is húzza a helyesírás ellenőrződ a böngészőben.


"Tehát,szüksége van,igényli mind2 nemmel való kapcsolatot! Olyan nincs,h bi volt és hirtelen csak nőre áll rá! Akkor már elvesztené a jelentését!Hagyjál a hülyeségeddel! Igyál meg egy kakaót és pihenj le! Jó éjt!"


Akkor te most biszexuális vagy? Mi a retekért igényelné mindkét felet egyszerre? Pont az a lényege, a biszexualitásnak, hogy neki férfi és nő is lehet vonzó szexuális értelemben. Mi a franckarika köze van ennek ahhoz, hogy neki mindkettő KELL. Számomra is vonzó több ezer nő, nagyon szívesen keresztülmennék rajtuk, de természetesen mivel nem vagyunk állatok nem tesszük, meg tudom állni. Te nem tudod? Vagy netalán szerinted egy biszexuális nem tudja?


" Szóval ti azt mondjátok, hogy jó 50 év alatt (házasság ideje alatt), egyszer sem fog eszébe jutni a kuki, nem fognak előtörni a vágyai, és boldogan élnek amíg meg nem halnak?! Itt mindenki fogyatékos? Ti komolyan azt hiszitek, hogy ez lesz? Ide csak gyerekek írnak? :DD"


Te komolyan azt hiszed, hogy egy heteroszexuálisnak nem fog eszébe jutni más nő? :D Komolyan nem hiszed azt el, hogy a Jocó bácsinak nem csak az öreg felesége minden vágya, hanem a szomszéd tinilánytól kezdve a bögyös Marikáig a sarki boltban több tucat nőt szívesen végigkefélne? Csak ugye mint írtam, az emberek többsége nem állatként viselkedik, feltételezem a melegek és a biszexuálisok sem.

2016. dec. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!