Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek erdemes vele maradnom?

Figyelt kérdés
3 eve vagyunk egyutt a parommal.. van egy kozos gyerekunk is.. voltak tobbszor is kisebb szakitasok, meg egyszer meg is csalt.. azutan szakitottunk...par honap es kibekultunk.. 2honapja is szuneteltettuk a kapcsolatot, mert kulon laktunk, es besokallt allitolag..nem birta a felelosseget... Es ameg nem voltunk egyutt minden nap füvezett..mondtam neki hogy en csak akkor kezdem vele ujra ,ha nem drogozik tobbet.. allitasa szerint letette, es ertem barmit megtesz....deeee nemtudok neki hinni......mit tegyek??

2016. dec. 5. 15:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
De emberek...nincs raszokva a drogra..csak ameg nem voltunk egyutt,sajnos olyan tarsasaba "csapódott" bele...amiota ujra talalkozgatunk, azota nem is tartja veluk a kapcsolatot meg semmi..
2016. dec. 5. 22:48
 12/13 anonim ***** válasza:
Jol van, akkor vedd ezt az aranyembert... csak x ev mulva ne ide gyere csodalkozni, hogy "je, megis ujra megcsalt, megse valtozott meg az egesz szemelyisege magikusan, es je, megis drogozott a hatam mogott is. Azta! Ez hogyan es miert tortenik velem?:'("
2016. dec. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, mi a pcsáért teszel fel ide kérdést, ha úgyis eldöntötted már, mit teszel? Vártad a pozitív megerősítést, hogy jaj minden jó lesz, menj csak vissza ehhez a hulladékhoz?

Emberként és anyaként is megbuktál, egyedül szerencsétlen gyereket sajnálom, remélem elveszik tőled idővel, mert nyilvánvalóan leszarod, mi lesz vele és mész a viszkető p.... khm "szerelem" után. Gusztustalan.

2016. dec. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!