Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal veszekedtünk chaten. Mit tegyek? Ki volt a hibás szerintetek?

Figyelt kérdés

Nos, reggel írtam a barátomnak, hogy éjjel milyen nem jól voltam stb meg hogy őt nem akartam zavarni nem is írtam rá ezért éjjel 3-kor.

Erre csak annyit írt vissza, hogy sajnálom, remélem jobban leszel. erre én megsértődve írtam neki hogy nem akarok a terhére lenni meg megkérdeztem miért ilyen fura (na ezen akadt ki) amúgy az volt a fő bajom, hogy szűkszavú volt. Mint kiderült épp vásárolt telóról írt. (nem tudtam)

Erre ő hogy ne mondjam neki hogy fura, meg hogy ő nem ér rá mindig irogatni dolgozni a is kell stb. ( nem várom el hogy irogasson teljesen megértő vagyok amikor pl. tudom hogy tárgyal nem is írok rá van hogy egész nap megvárom míg keres) Szóval nem csüngök rajta

Valamilyen szinten sikerült megbeszélni. Én részemről bocsánatot kértem, mert tudtam hogy ez annyira zavarja.


Mit tegyek? jegeljem a dolgot? Este talizunk, szóba hozza a reggeli beszélgetést vagy hagyjam ? Várjam meg szerintetek is hogy ő keressen ma? Mármint az estét leszámítva ne írjak rá, majd ha ő akkor max válaszolok.

Most itt ki a hibás?

Imádom, szeretem őt, nem szeretném elveszíteni. 1 éve vagyunk együtt és még nem veszekedtünk, vita sem nagyon volt (1-2 alkalom )Az is főleg ezen a chaten hogy én az ő mondani valóját vagy félre értettem vagy nem érezetem úgymond elég érzelmesnek mert nagyon tárgyilagos volt (1x fordult elő)

26/L ő 29/F


2016. okt. 27. 09:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

istenem ... ez olyan dedós volt ... ez az a helyzet amikor neked nem kellene sérelmezned h röviden ir

reagált - ennyi elég legyen


am meg hagyd ...

legyél kedves vele este és ennyi, felejtsd el az egészet


másik jegyezed meg a cseten telon sms és bármi ami virtuális ... nem feltétlen alkalmas időben kapod/adod az üzenetet

ha nem ír vagy röviden, nem kell a hiszti hiszen nem tudod éppen mit csinál akkor

2016. okt. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%

Nehogy már egy chat tegyen tönkre egy kapcsolatot, hagyjad már a fenébe az egészet de komolyan.

Teljesen érthető a szitu, szűkszavúan írt, mert gondolta épp nem haldokoltál, hanem csak rosszul voltál, és jobbulást kívánt.

Örülj neki hogy egyáltalán elérhető, pláne ha tényleg vásárolt és nem csak elolvasta közben hanem még válaszolt is neked.


Ilyen kapcsolatokban hullik ki a pasik összes haja, őszintén mondom, és igen munkában, boltban egyéb helyeken nincs idő regényeket írni, és teljesen normális hogy volt már tárgyilagos is veled, meg hogy esetleg lerázóan rövideket ír...

2016. okt. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertettem eddig, mi az, hogy vasarolt telorol ir valaki, hisz minden telot megvesz az ember...de kerdezo csak nem hasznal vesszoket. Kene meg aludnom.

Amugy te vagy gorcsos, ami miatt csomo baromsagot csinalsz.

2016. okt. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor mit tegyek? Várjak mindig, hogy ő keressen először és ne is írjak neki napközben?

Ugye ilyen miatt nem szakít, vagy lesz más velem stb? Érzem rajta, hogy nagyon szeret szinte együtt élünk már ismerem az összes barátját, munkatársát, családtagjait. Egy szóval tökéletes. Úgy megijedek ilyenkor...

2016. okt. 27. 09:30
 5/25 A kérdező kommentje:
Hogy ne legyek görcsös? nem akarok hülyeséget csinálni és elrontani.
2016. okt. 27. 09:31
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Edes istenem. Ne haragudj, nokent mondom, de tul sok idod es kapacitasod van ilyen hulyesegeken megsertodni (kerlek, aruld el honnan szerzed erre az erot es energiat!). Nyugalom. Teljesen normalisan irt vissza. Kovetkezo alkalommal megsertodes elott, inkabb kezdj el azonnal csinalni valamit. Zenehallgatas, sorozatnezes, idegen szavak tanulasa... akarmi, ami lekoti az agyad azonnal, es mire feleszmelsz ra fogsz jonni, hogy felesleges a sok sertodes.
2016. okt. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

semmit ...

mondom este találkoztok addigra ö ezt elfelejti mert ez marhára nem fontos dolog

ezen nincs mit megbeszélni ha rápörögsz, akkor ezen fogtok veszekedni - ez is egy hulye női hiszti csupán

mi a csudáért foglalkozol ennyire lényegtelen dolgokkal ?

a pasik nem így működnek...


mondom ezt nőként !

2016. okt. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ez a felnőtt kategória ovisok
2016. okt. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Szerintetek ez még nem számít akkor nagy veszekedésnek?

Most akkor hagyjam míg keres vagy legkésőbb este úgy is együtt leszünk és ne is hozzam fel. Foglaljam el magam. (amúgy most én is dolgozom, ez a lelki állapot megy is munka rovására rendesen....)

2016. okt. 27. 09:51
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Nőként bocsánatot kérnék, hogy a semmiért megsértődtem.


Legközelebb hívd fel. Ne írj neki. Akkor el tudja mondani, hogy majd visszahív.

2016. okt. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!