Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre többet veszekszem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre többet veszekszem a férjemmel. Nem tudok megbízni benne, és rettenetesen féltékeny vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjem egyetemi tanár. Nem mondom, hogy bomlanak utána a lányok, de nagyon megnyerő tud lenni, mitagadás. 41 éves, 4 éve tanít az egyetemen. Szeptembertől elkezdett érdekelni a tantárgy amit tanít, szóval néha-néha beülök az előadására és hallgatom. Amikor először mentem, az tűnt fel, hogy egy 12 csoportos osztályt tanít, ahol 1 fiú sincs. Ezzel még nem is lenne gond. De van egy hallgatója, aki 90 percen keresztül a férjemet nézi, a férjem pedig szinte csak neki "magyaráz" az egész előadás alatt. Néha másra pillant, aztán vissza a lányra. Olyat is észrevettem már, hogy a lány jegyzetelt, felnézett a férjemre, aki őt nézte. Szóval eléggé elkezdtek dühíteni ezek a dolgok. Egy nap rákérdeztem, hogy miért csak neki magyaráz az egész előadás alatt, erre azt válaszolta, hogy képzelődöm.
2016. dec. 9. 12:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

#9


És szerinted Téged nem bámulnak meg a betegek? Különösen a magányos/öreg férfiak? Többnapos elfekvőkben mondjuk? A férjed simán lehetne ugyanúgy féltékeny, mint Te, csak ő érettebb kicsit.

2016. dec. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Nahát, nem is rossz, amit írt az utolsó, tényleg:-D
2016. dec. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Nem, engem nem bámulnak meg, mert a gyerekosztályon vagyok nővérke, de nem is ez a lényeg.

Csak az a furcsa, hogy nem ő az egyetlen olyan lány, aki egész órán figyel, és néz rá. Kevesen vannak, szinte mindenki ugyanúgy figyel rá. Ő mégis szinte csak neki magyaráz. És ezt a többiek is érzékelik, biztosan. Meg azért az elég kiborító volt, amikor a lány ivott, ő meg végignézte, és még a beszédjét is lelassította. Ebből már csak a hülye nem következteti le, hogy mire gondolt. Még az első sorban ülő lány is hátranézett az ivó hölgyeményre, hogy mit bámul úgy a férjem. Tiszta nonsense az egész.

2016. dec. 9. 13:52
 14/26 anonim ***** válasza:
21%
Aha. Uh. sajnálom, így viszont lehet tényleg nagyon bejön neki a csaj. Figyi, akkor viszont most már a megoldást kell keresned. Vissza kell csábítani. Nem veszekszel, nem hisztizel, vissza kell édesgetni. Van innen egy férfi, aki megcsalta a feleségét kb. 20 éves házasságban úgy, hogy csók volt az új, fiatal nővel, le nem feküdtek még, és a felesége visszaédesgette, kirúgta a másik csajt, és most újra szerelmes a feleségébe! Le is fogyott a csaj, de nem ez volt a fő kérése hozzá a férjének, hanem, hogy a hisztikkel, érzelmi zsarolásokkal, játszmákkal hagyjon fel, és az állandó féltékenykedéssel. Hogy ezeket hagyja abba, legyen szelídebb és csak lehessen mellette nyugiba lenni.
2016. dec. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
74%

Nehéz eset, könnyen magad ellen fordíthatod a férjed, de ha meg csak kedveskedsz és behunyod a szemed, akkor is. Mindig nem ülhetsz be az óráira, de az nem is lenne megoldás.

Én leülnék megbeszélni vele hosszan, hogy megértse és felfogja, hogy ez milyen rosszul esik, és nem engedném terelni a dolgot olyan hülye kifogásokkal, hogy pl. csak azért azt a lányt figyeli és beszél hozzá a 12 tanuló közül, mert ő az egyedüli értelmes egyén stb. Aztán finoman közölném vele, hogy ha kiderül, hogy félrelép, akkor ott az ajtó. Nyugodtan előttem is felhívhatja telefonon a lányt, hogy találkozzanak, mert ha menni akar, akkor menjen, de ne jöjjön vissza.

2016. dec. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
76%
11-es, lehet, hogy a kérdezőt is megbámulják a betegek. Csak az a különbség, hogy neki ez nem imponál, nem kezdi el viszonozni, ahogy a férje viszonozza a kiscsajnak.
2016. dec. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
9%

Kerdezo.tenyleg ne harpiaskodj,mert ezzel a karjaiba kergeted.En mar csak tudom...:(

Ahogy tanacsoltak,probald visszacsabitani.

Legyel te az okosabb.

Ha meg nem sikerul,egye fene hadd menjen,legalabb megprobaltad.

2016. dec. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

# 7 A bolond egy napja.


Volt olyan tanárom, aki még rá is játszott arra, hogy jó pasi és tanárként is imádjuk. Folyamat ugratott bennünket, csipkelődött, egy vizsgán még házassági ajánlatot is kaptam tőle. :) És? Utána ment haza. Napközben volt egy kis sikerélménye, meg nekünk is. Ennyi.

2016. dec. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy az is elég beszédes, hogy megengedi, hogy beülj az órájára ellenőrizgetni őt. Egy százhúsz fős évfolyam előadáson még elvegyülsz, de egy 12 fős szemináriumon nem igen. Szóval szerintem túlzol. Ha lenne valami, eltitkolná a lányt.
2016. dec. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, csóri férjed.:)

Itt jön ki a különbség kettőtök között az értelmi és érzelmi intelligencia tekintetében.

Mi is epekedve bámultuk anno a fiatalabb, jóképű oktatóinkat az egyetemi előadások alatt, de ezekben ennyi van és semmi több.:)

2016. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!